(Не) Требаше... - се каете ли за нешто?

Член од
9 мај 2006
Мислења
56
Поени од реакции
0
Emi cel zivot se kaam so veruvaah na nekoj licnosti so mislaah oti nogo mi znacat, ama sepak nakrajta izleze drugo.
 

bad_girl

The girl you can't have
Член од
21 февруари 2007
Мислења
216
Поени од реакции
4
не сум се каела за многу работи освен за тоа што премногу сум верувала во некои луге
 

EKA

Член од
4 март 2007
Мислења
3
Поени од реакции
0
Сега за сега не се каам за ништо посебно, ама има време..:),
 
Член од
13 февруари 2006
Мислења
315
Поени од реакции
4
davam se od sebe za da ne se pokaam za nesto...ponekogas DA, mi uspeva:) se ucam od greskite, sozrevam, uviduvam, se popravam, rastam...sto bilo-pominalo, sto kje dojde e dobredojdeno!! i taka od den na den mi se debelee iskustvoto i mi stanuva se pobuckasto:) i dobro e od vreme na vreme covek da se preispita za postapkite i da uvidi sto zgresil, zgresil li, dobro li bilo taka??...
 
Член од
3 февруари 2007
Мислења
38
Поени од реакции
0
da se kaam sto znam ne cesto obicno se kaam vo mn retki slucaevi koga stvarno svakam deka toa nikogas ne trebalo da se sluci vo toj slucaj nastapuva ona jadenje vo sebe no mn retko...
 

Diabolical !llusion

Магец
Член од
3 август 2006
Мислења
2.238
Поени од реакции
22
BoYd напиша:
Цел живот се каам што многу им верувам на луѓето.И секогаш имам надеж дека има уште обзирни.Никако да научам некои работи.
исто и јас,+ некои постапки...
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Можда за многу работи се осеќам виновно и размислувам како да направам подобро наредниот пат ама не се каам.

Устфари се каам само за едно:
Не обрнав баш внимание коа рече дека заминуваш од Македонија и дури потсвесно некако глеаф да ми бидеш од корист додека не отидеш, и сега навистина многу ми е жал што бев замаена и индиферентна во тој период, и тоа кон целиот надворешен свет. А уште повеќе ми е жал што не сфатив навреме колку ми значиш, морав да го преживеам тоа прво утро кога се разбудив и го видов последниот подарок од тебе и почуствував огромна огромна празнина....благодарам за се, те сакам, се надевам, знам, и чекам да се вратиш.
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
се каам што им верував толку на луѓето...
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Не знам дали да се каам што и верував на една простачка заради тоа што благодарение на неа и не верувам во ништо посебно.
Само се каам што не и го закачив в г*з али трпение спасение, сеуште можам:hump: . Ќе види таја:icon_lol: :zlo:
 

Kajk

- нема лабаво -
Член од
10 март 2006
Мислења
512
Поени од реакции
1
se kaam za stvari sto sum dozvolil da mi pominat u zivotot onaka, bez da svatam ustvari kolu ke mi znacat ili mi znacele......damn
 
Член од
17 март 2007
Мислења
40
Поени од реакции
1
имам направено грешки меѓутоа јас не се каам за ниедна постапка (барам до сега)
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Да затоа што и реков на една женска да се фатиме преку други и се се заеба
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.449
Поени од реакции
22.060
vo princip jas ne se kaam. se ucam od greskite za da ne se povtori poveke
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
faraon напиша:
vo princip jas ne se kaam. se ucam od greskite za da ne se povtori poveke
Па фала богу дека секој се учи од грешките наши посебно како и од грешките на другите. Али ако веќе си имал грашки како што кажуваш викаш не се каеш за нив?:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom