НБА сезона 2014-2015

The Finals:


  • Вкупно гласачи
    49
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 август 2010
Мислења
38.347
Поени од реакции
108.684
Ако добро избројав без Мојсо кој е за на 2 коша ( :kuracc: ) сме 7 души. Ајде уште двајца па да напраиме 3 тројки и ќе играме на бољи пар. :D
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.252
Поени од реакции
6.837
Примате дечки шо повеќе читаат него шо пишуваат? :) (кога сакате,само овој викенд не ме чепкајте :D )
 

раднаскела

Wubba lubba dub duuuub
Член од
7 февруари 2011
Мислења
1.678
Поени од реакции
1.990
Браво бе, коа бев на пауза од факс не ви текна ваква идеа, него ви се збореше за Леброн вс Џордан, сеа коа сум у Софија на средина на сесија ви текна баскет да правите, да ве ебам :icon_mrgr:
 
Член од
20 август 2012
Мислења
1.426
Поени од реакции
448
И ја би дошол само нема со кого и далеку сум,да видите што значи изграден шут со добра механика ака Кармело Ентони:vozbud:
 
Член од
20 август 2012
Мислења
1.426
Поени од реакции
448
Па види одбрана играм само кога се крши резултатот на баскет или кошарка,а до тогаш со шут си билдам разлика:D
Иначе ЛеБрон ми е омилен и идол,али за шутов Кармело има најдобар без конкуренција:cuc:
 
G

garthok

Гостин
Па види одбрана играм само кога се крши резултатот на баскет или кошарка,а до тогаш со шут си билдам разлика:D
Иначе ЛеБрон ми е омилен и идол,али за шутов Кармело има најдобар без конкуренција:cuc:
Ок полека, ние тука сме аналитичари и тренери не сме баш Лебронци у пракса. Добро освен кога ќе се изнервираме
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.548
Поени од реакции
5.305
Јас сум на 0 кондиција и којзнае од кога немам играно баскет, чисто за блокови може да ме земете :D

Се пријавувам и јас, по можност некој вечерен термин да е.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom