ColdSky
Поени од реакции
5.555

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • хахаха аватаров (y)
  ColdSky
  ColdSky
  Во 2014 беше селектор, во циклусот квалификации за ЕП 2015, откако се смени управата во КФМ го набркаа ко куче, а човекот со испод просечна репрезентација не пласираше на ЕП...
  dragonsky
  dragonsky
  Ааа ептен лошо сум ја скоцкал реченицава....не беше прашањево КОГА беше кај нас селектор си знам тоа..туку ДАЛИ сликава е од кога он беше кај нас селектор : :D
  ColdSky
  ColdSky
  Да, да од тогаш :D
  Ф
  има проблеми дечко у главу, не е добар нешто...
  ColdSky
  ColdSky
  Кд преврте Звезда викам готово брат...паре нема куде да бегав овј ке му гу отвори главу,иначе изиграле смо скоро идентично лишче :D
  P
  Мариа најубавата жена на светот Кирилено на аватар ? :D
  ColdSky
  ColdSky
  Секако дека да. :D
  P
  PewDiePie
  Тоа се поштува. ;)
  М
  Колку ти е минимална/максимална на ливчето што прашуваш колку е добивката
  ColdSky
  ColdSky
  300/4000
  Што провоцираш бе?
  Saber Rider
  Saber Rider
  Батали ги нив:) Цело време ве гледам и едни и други само скокате за судиски оглуки. Абе 10-1 да тепа едниот, ако има некој неправилно досуден слободсен/пенал ппоништен гол, очи си копате :D Смирете живци малку :D
  ColdSky
  ColdSky
  Важно Вардар неприкосновено цепа, Филип Ивановски ке го калемите за у реал а .. :D
  Saber Rider
  Saber Rider
  Го спремаме за ЛШ идна година, па со Реал во финале :P
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom