НБА сезона 2014-2015

The Finals:


  • Вкупно гласачи
    49
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 август 2010
Мислења
38.347
Поени од реакции
108.685
Дечки ај еден мој предлог,знам дека има посебна тема за ова,ама дека оваа повеќе читана ќе пишам овде.дајте да се собереме ние што ја следиме темава,на некоја партија баскет у сала секако,дали тоа били Форца или Јане,или кое било друго место небитно.Значи зборам барем за тие што се од ск или престојуваат таму.еве ја не сум ама за нареден викенд од четврток натаму би дошол.Секако не знам како се цениве по саливе нис Ск,па еве @Stefan-kobe нека се изјасни за предлогов.И така мислам дека горе доле повеќе знае што како е со терминиве.
Ја играм у сабота 2 саати на два коша 5 на 5, по 100че сите плаќаме. Али на диво ни е терминот зашо тој на рака ги зима парите, не одат во школото. :D

Иначе може ваљда да се најде термин по саливе низ СК, не е тоа проблем.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Ја играм у сабота 2 саати на два коша 5 на 5, по 100че сите плаќаме. Али на диво ни е терминот зашо тој на рака ги зима парите, не одат во школото. :D

Иначе може ваљда да се најде термин по саливе низ СК, не е тоа проблем.
Играш јасно дека играш, ти си професионалец:D(y),и секако имаш кондиција,за на два коша треба да имаш муда,тешко е некој што цел живот игра баскет,наеднаш да се префрли на два коша.Ајде еве ако има кандидати може нешто да се искомбинира.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.347
Поени од реакции
108.685
Играш јасно дека играш, ти си професионалец:D(y),и секако имаш кондиција,за на два коша треба да имаш муда,тешко е некој што цел живот игра баскет,наеднаш да се префрли на два коша.Ајде еве ако има кандидати може нешто да се искомбинира.
Не бе на 1 кош ќе си играме, ја само го спомнав тоа ради цената. Мислам нормално ако има кандидати и заинтересирани.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Само да не ни дојде тандемот Џони и Трт има да не растурат:icon_lol:.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
И Прокрастинаторот, со ала Леброн/Грифин мувс. :D
Не бе он нека дојде веруам дека е фин дечко,а и сакам да запознам некој фан на Клиперс,пошто до сега не сум сретнал:pos:.
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
може само да ве предупредам дека сум шутер како Корвер, брз како Роуз, дриблер како Ирвинг и силен во дуели како Казнс или со еден збор како ЛеБрон :P
 

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.675
Поени од реакции
12.585
Ако е за на 2 коша и ја би се „спрегнал“ од Прилепов :)
 
G

garthok

Гостин
Ја сум за али не 5 на 5. Досадно ми е пошто нема дисциплина. @Procrastinator come at me bro
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom