раднаскела
Поени од реакции
1.979

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Здраво. Би сакала да те прашам за студирање во Бугарија. Кога се полага приемниот? Дали пред тоа треба да одам во Бугарија и кога и каде да поднесам документи ?
  Вреди 2к15 да ја спуштам три дена или да останам на ланската? :)
  раднаскела
  раднаскела
  Не сум ја пробал ни јас, нема да ја вози на мојата стара машина. :D
  Иначе многу ја фалат другите, сигурна е подобрена од предходната, и мислам дека вреди да се симне. :)
  ElNinho
  ElNinho
  ај ондак, нека цепи цела ноќ спуштање :)
  раднаскела
  раднаскела
  Огромна е, сигурно е толку голема бидејки имаат големи промени направено. Колку би сакал да ја испробам еднаш, ама тоа е, ќе почека малце :)
  Дали овој раднаскела е оној раднскела од бадијала форумот или јок? :)
  раднаскела
  раднаскела
  не не, јас сум бензин од бадијала, можда се сеќаваш :)
  Erich Zann
  Erich Zann
  ми текнува отприлика, вака како да ми иди името познато, ама поминаа скоро 2 години откако се затвори и тоа чудо :D (се заборава)
  H
  Hip.Hop_MKD
  Види Фотос е раднаскела, мислам...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom