bb[noone]
Поени од реакции
245

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Здраво,

  Заинтересиран сум за купување на фејсбук страни или профили. Доколку сеуште имате на располагање за продавање, ве молам известете ме во пп
  G
  Де ако сакаш уклучи ги приватните пораки да те прашам нешто за wordpress почетнички работи ако имаш време
  bb[noone]
  bb[noone]
  уклучени ми се..
  G
  Goldie
  Не можам да ти реплицирам, ме дупи форумов изгледа. 100 пати пробав да ја испратам пораката. Ако во меѓувреме ти стигнат 100 исти пораки, да знаеш зошто. :D

  Утре ќе пробам пак, во случај ако не ти стигне ништо.
  bb[noone]
  bb[noone]
  ништо ми нема стасано :D
  Друже знам дека каснам пуно ама да си пробам среќа :D
  Имам Т-Моbile Move Balance (Huawei U8600) па ако има некоја шанса за декодирање...
  IMEI 867977000423583
  Ако не бива, да сме живи и здрави
  Поздрав.

  sry што пишувам тука, нешо ме зеза на pwt
  Дали сакаш замена за компјутер (куќиште, лцд монитор 19", тастатура, глувче) ?

  - Процесор: Dual Core E2180 2.0GHz
  - Графичка: nVidia GeForce 9400GT
  - РАМ: 2GB
  - Хард диск: 750GB
  - Монитор: LG Flatron W1941S 19"
  - Тастатура: Microsoft Comfort Curve v1.0
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom