Моментална физичка состојба (слики)

Strenght

Never Give Up!!
Член од
24 април 2010
Мислења
2.516
Поени од реакции
1.824
Све манекени на форумов еј.. Му се изнасмеафте на чоекот слика што стаил.. Подитно да се избришат коментарите или целата тема..
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Оф мори мајко.

Не алудирав на никого, пишав така зошто има пријави за темава еден куп, да среди модераторот и ќе заигра банот. Ти ако се пронајде тоа не е моја работа и не гледам каква врска има тоа со мојот живот.

А кога веќе мешаш животи , не знам колку ти е паметно да дебатираш за мојот живот кога ти трошиш време на глупости на форум. Затоа не туку цмиздри и ако ти е до заебавање оди во ЧДА.

Сеа добивам информации, не беше баце ти тој што рече не идеш више на форумов пред некое време?

И уште наоѓа истиов да ми кажува реален живот :pos:
Па може и сам да видиш колку многу се трудам да бидам онлајн што едвај се уклучувам во два, три дена еднаш.

А пријави има пошто има луѓе на кои не им е богат толку речникот па пријавата е решение.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Па може и сам да видиш колку многу се трудам да бидам онлајн што едвај се уклучувам во два, три дена еднаш.

А пријави има пошто има луѓе на кои не им е богат толку речникот па пријавата е решение.
Не, туку има луѓе што сакаат да дискутираат на раат без да им улетуваат падобранци на теми и го користат тоа пријави. Не е ставено за тие со богат или сиромашен речник. Ако немаш одговор на темава како што гласи насловов, те молам напушти ја. Не знам што е тоа заебавање на Стеф за телото кога дечкото изгледа сосема ок. За видеата го заебававте, за ова зошто го заебавате? Затоа, ќе повторам ако не сакаш да ставиш слика како што гласи воведот, не реплицирај. Готово.
 
Член од
10 мај 2010
Мислења
2.727
Поени од реакции
1.970
Стеф добро напредуваш за разлика од тоа колку дебел беше .
Јас да сум бил некогаш толку дебел не верувам дека би стопил толку сало .
п.с Само напред !
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
на секој бодибилдинг форум шо го знам , има ваква тема , е сеа шо ја искористуват некои тоа е друго .. Темата е добра IMHO.
--- надополнето: 22 јуни 2012 во 02:08 ---
на секој бодибилдинг форум шо го знам , има ваква тема , е сеа шо ја искористуват некои тоа е друго .. Темата е добра IMHO.
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Благодарам :)
Не ги слушај другиве,со напорен тренинг можеш ти нив да им се потсмеваш не они тебе.
Дечишта шо темава ја искистуваат за тролање а не за нејзината вистинска намена.
Иначе си бил дебел ?
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Не ги слушај другиве,со напорен тренинг можеш ти нив да им се потсмеваш не они тебе.
Дечишта шо темава ја искистуваат за тролање а не за нејзината вистинска намена.
Иначе си бил дебел ?
Цик цак животот ми беше таков да 1 година работев многу и јадев нездрава храна по ресторани и бев 115 кг.Се здебелив многу за 1 година,но доброто е што се вратив и се осеќам супер :).На 19 години бев ѕвер но глупото е што се откажав мислејќи дека ќе ми остане така :) и ослабнав многу после тоа но кога се вратив на нездрава храна ефектот беше 3 дупол :)
 

Hiperaktiv

Султан :P
Член од
16 февруари 2012
Мислења
1.590
Поени од реакции
923
Цик цак животот ми беше таков да 1 година работев многу и јадев нездрава храна по ресторани и бев 115 кг.Се здебелив многу за 1 година,но доброто е што се вратив и се осеќам супер :).На 19 години бев ѕвер но глупото е што се откажав мислејќи дека ќе ми остане така :) и ослабнав многу после тоа но кога се вратив на нездрава храна ефектот беше 3 дупол :)
Истото беше и со мене,зимото имав скршеница,2 месеци не се движев и јас достигав 108 килограми на висина од 186,сеа смалувам полека полека,а бев 84 килограми :D
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Цик цак животот ми беше таков да 1 година работев многу и јадев нездрава храна по ресторани и бев 115 кг.Се здебелив многу за 1 година,но доброто е што се вратив и се осеќам супер :).На 19 години бев ѕвер но глупото е што се откажав мислејќи дека ќе ми остане така :) и ослабнав многу после тоа но кога се вратив на нездрава храна ефектот беше 3 дупол :)
Па супер си,само така продолжи батали ги манекениве и фитнес тренерчињава на форумчево не ги слушај,вежбај си и ич пердето да не ти чури :D
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Па супер си,само така продолжи батали ги манекениве и фитнес тренерчињава на форумчево не ги слушај,вежбај си и ич пердето да не ти чури :D
Македонски менталитет,да му умре на комшијата козата што повеќе да кажам.
 
Член од
10 мај 2010
Мислења
2.727
Поени од реакции
1.970
Не ги слушај другиве,со напорен тренинг можеш ти нив да им се потсмеваш не они тебе.
Дечишта шо темава ја искистуваат за тролање а не за нејзината вистинска намена.
Иначе си бил дебел ?
Јас не му се потсмевам ,напротив сум изненаден за колку кратко време какви резултати постигнал и го охрабрувам да продолжи во исто темпо .
 
S

Stef Bachatero

Гостин
шо очекуваш од него/нејзе...26,600 постови има начукано,Шампион што викаме кај нас во селото...

Него он-топик,за поискусните во бодибилдингот... колку стомачни вежби на ден е препорачливо за почетник??
Кардио дечки 20 мин интензивно секој ден или 40 мин пешачење и балансирана исхрана стомачните не се прават со вежби во кујна се прават.
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Јас не му се потсмевам ,напротив сум изненаден за колку кратко време какви резултати постигнал и го охрабрувам да продолжи во исто темпо .
Не не напротив твојот пост ептен ме изненади,т.е се разликуваше од овие другиве.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom