Barto
Поени од реакции
1.250

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Мех, да пишам нешто.
  Да не останам покусо од Ал и Плах.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Barto
  Barto
  Barto
  Хаха, мех ..:D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: @Brlev
  Ал 
  Ал 
  Благодарам.. Повеќето работи напишани таму ми се при срце, ваљда некој издувен вентил каде што можам да кажам што ми е на умот без да навредам било кого.
  Barto
  Barto
  Јас така понекогаш ама никогаш не ми текнало да напишам, а некогаш од разочарување сум добил инспирација..
  Ал 
  Ал 
  Па можеби би требал, макар и во текст фајл некој.. Мене последниве 10 години тие текстови ми се потсетник од каде доаѓам и низ што сум поминал. Ме држат во реалноста, за да не се занесам дека животот е розов.
  what do you know about arm collection ?? :D
  Hurin
  Hurin
  ronda rousey, женската на аватарот, разочаран сум :)
  Barto
  Barto
  Па да прашаше на кинески може и за нинџите ке ти кажев..погрешно преведен иначе незнам што точно те интересира ама ги имам гледано нејзините борби тренинз, ми стана како идол од женските борци .. премногу е добра :)
  Hurin
  Hurin
  ronda rowdy rousey-the arm collector :D
  сакав да ти посочам и да ти го пофалам аватарот, испадна муабет вака :)
  2
  Здраво.
  Дали често одиш во теретана?
  2
  ~2A
  МММ, и јас сум тука негде 71-72 кг со 182см...
  Вежбам стомачни и склекови,па и трчам многу... што е добро за стомачните.. Решив да земам Power Gym ... ќе ми стигни иднава недела после НГ... па затоа ме интересираше,вака рандом личности да ги прашам на форум со добро атлетско тело,дали воопшто одат во теретена или не.. ;)
  Barto
  Barto
  Не ти треба тоа, колку години си сине ?
  2
  ~2A
  Малку поголем од тебе, 18 години.
  Претходно активно играв фудбал полу-професионален престанав и сега ќе се насочам кон вежбање и создавање на добро атлетско тело. :)
  Кај се изгуби бре човек :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: @Brlev
  Barto
  Barto
  Лее, легендо еве сум ти кај се изгуби ..:D Тренинзи школо и ништо од кајганава последниве 2-3 месеца ..:D
  Брат го видов видеото што си го направил во Сони Вегас:

  http://www.youtube.com/watch?v=WRKLJWsuT24

  Многу е јако, ќе можеш да ми кажеш како го направи или да го пратиш како тема оганот, чадот и музиката во позадина што идат? Фала брат однапред поздрав!
  H
  Мала шала, не се лути.. :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Freedy T.
  Barto
  Barto
  Какво лутење бе работам на случајот :D
  UrbanSamurai
  UrbanSamurai
  haha, OK :D
  UrbanSamurai
  UrbanSamurai
  оваа слика стана голема сензација по нетов, посебсо со оние photoshop-ирани слики, ако ти текнува за шо прам муабет :D можи и за тебе ќе напрат такви :D
  Barto
  Barto
  Хахахаххахахахахаххаах нека прават шо сакаат важно и на балотели е убаво телото и моето убаво (замене за другите незнам) така да место да се потруда во теретана или на стадион ке се потрудат пред компјутер на фотошоп :D :D
  Barto
  Barto
  Променето, до самиот превод пошто не е дел по дел туку групно, затоа има некои грешки сепак фала за информацијата :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom