Hiperaktiv
Поени од реакции
923

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Браво за аватарот :) Ја обожавам таа слика, многу ми се мили бебенцето и таткото :D :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Hiperaktiv
  Hiperaktiv
  Hiperaktiv
  Татковски инстинкт,рано е за тоа,имам фобија од деца(новороденчиња) па белки сликите може да помогнат си мислам... :D
  Tender Girl
  Tender Girl
  Хехехе, аман бе, фобија од деца, па тие се неопасни. :D Или токму поради тоа? :D Но ако судиме според зборовите на сликата, богами опасни се хахаха :D Во секој случај, сликава буди топлина и смирени емоции. :)
  Да не тролам на темата за висина/тежина, какво е дебело сало vs слабо сало? :D
  Опасен сум, а бато? :D
  Стварно ле си ти?? хахаха оди да те цункам мва од куа не сам те видел знаеш ле?? чеке таа ле година или онаа оди за џерманија или дека беше?? иначе кажи ми ка да напраа тема за бероски бисере? и това лето те чекаме за берово знаеш да пиинем по некоа
  Hiperaktiv
  Hiperaktiv
  АХахахаха леле не не во Германија туку Шпанија бев хехе далеку од Германија ама не сум веќе бе одамна беше тоа од тогаш не се имаме видено.Направи тема малце да не развеселиш.Администратори па искрено незнам кои се :$ знам само еден, Acid се вика можеш со него да контактираш во врска со ова али мислам дека нема да има проблем :D
  Инаку,ти како си добар?? како се Борч,Бранко,Дејан целата дружина??
  R
  Racija
  Ааа да бе не ми текнува затова.Инак супер сам,така работичката женската друштвото си глеам и така.Ајде че се тешим туа,ти накаруве да ми читаа вицовето.Јас до час че се бацна и че напраа далавери.Ајде чао
  Hiperaktiv
  Hiperaktiv
  Лелеее не си со сите.Ајде се гледаме :D
  Цеца има концерт во Скопје на 2 јуни...Ајде ВИП место да си резервираме ако доаѓаш... :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Hiperaktiv
  Hiperaktiv
  Hiperaktiv
  Супер,сега би требало да е по евтино.Баш татко ми и се јавуваше вчера да честита велигден зашо првиот ден ги немаше да се јават.И Вељко мене ми го честита.Ако можам некако до тогаш бесплатна карта да исќарам ... :Р
  Blondi
  Blondi
  Ииии ај гледај ако можеш во ВИП делот па и јас да се прошверцувам со тебе (бај д веј не е проблем за цената на картата)...И некако да се сликаме со неа или и да и дадеме цвеќе и сл...Одвај чекам 2 јуни да дојде :D
  Hiperaktiv
  Hiperaktiv
  Супер ќе биде.Гарант цела Борис Трајкоски ќе се наполни :D
  мислев на твојот пост во темата. не на мојот. ја стаив слика што кажува 1000 зборови о.о
  S
  Turkye :) a ??
  S
  Shellshock nam67
  dolu ne starejt ne se sekiraj :) hah hah procita so ti pisav taka ??
  S
  Shellshock nam67
  so rasa e kucevo koga sme kaj nego ??? i so pari go zema ???
  Hiperaktiv
  Hiperaktiv
  Германски Шпиц е и да скапо е земено 300 евра или 35о али од кумовите е зашо иаме бебе дома па за крштевка ...
  претходно имав друго али ми умре
  инаку паѓам по боксери,ротвајлери и вучјаци
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom