Македонски филмови

Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Од утре почнуваат во продажба картите за Бикини Мун. Ќе има премиера во 20 часот, веднаш потоа уште една проекција во 22 часот.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Кој оде вечерва на Бикини Мун?
Јас резервирав карти за од 22 часот, ама ми излезе обврска и ќе го гледам од понеделник!

Пишете коментари ако го изгледа некој денес..
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.895
Поени од реакции
7.569
Утре на новата 1ТВ ќе го даваат македонскиот филм Карма. Ако може некој нека го снима во 19 часот па нека го прикачи на trakermk.com. Jaс би го снимал ама преполн ми е компјутерот и место имам ептен малку.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Утре на новата 1ТВ ќе го даваат македонскиот филм Карма. Ако може некој нека го снима во 19 часот па нека го прикачи на trakermk.com. Jaс би го снимал ама преполн ми е компјутерот и место имам ептен малку.
Прати ако даваат и други филмови, кажувај со време. И пиши ако има негде програма, да знам да гледам.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.895
Поени од реакции
7.569
Прати ако даваат и други филмови, кажувај со време. И пиши ако има негде програма, да знам да гледам.
Немаат програма сеуште на сајтот а досега филмовите беа стари. Досега ги дадоа Мирно Лето, Каде по дождот и Тетовирање. Ова македонскиве стари филмови сигурно додека не набават повеќе странски.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Немаат програма сеуште на сајтот а досега филмовите беа стари. Досега ги дадоа Мирно Лето, Каде по дождот и Тетовирање. Ова македонскиве стари филмови сигурно додека не набават повеќе странски.
Прати ја програмата и јави ми, ако даваат некој што го нема онлајн (без разлика дали е краткометражен или долгометражен). :)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.895
Поени од реакции
7.569
Прати ја програмата и јави ми, ако даваат некој што го нема онлајн (без разлика дали е краткометражен или долгометражен). :)
OK само сликата им е лоша малку барем засега што гледам на интернет. Кога е потемна сликата некако е чудна.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Shawn Spencer следен на 1тв е краткиот македонски филм Чевли утре во 19 часот.
Фала ти за ова, keep up the good work.

Сега гледам го пуштиле Црно семе, ама пошто филмот е малу темничок, а сликата на телевизијава е лоша се добива ова.
crno seme.png
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.895
Поени од реакции
7.569
Фала ти за ова, keep up the good work.

Сега гледам го пуштиле Црно семе, ама пошто филмот е малу темничок, а сликата на телевизијава е лоша се добива ова.
Прегледај го приврзокот 188409
Кој знае каква е сликата кај операторите а колку што имам информација Vip, Neotel го имаат во понуда.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.783
Поени од реакции
33.571
Кој знае каква е сликата кај операторите а колку што имам информација Vip, Neotel го имаат во понуда.
Па што не се јавиш во Телеком да прашаш дали ќе го пуштат?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.895
Поени од реакции
7.569
Па што не се јавиш во Телеком да прашаш дали ќе го пуштат?
Им пишав можда едно 60 пати на порака на Фејсбук страната. Прво ми пишаа наредна недела, после се предомислија и рекоа дента за отварањето но ништо, пак ги прашав пишаа наредна недела, и така секој ден им пишувам они наредна недела, се надеваме понеделник, еве ја наредна недела поточно понеделник и ништо.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.783
Поени од реакции
33.571
Им пишав можда едно 60 пати на порака на Фејсбук страната. Прво ми пишаа наредна недела, после се предомислија и рекоа дента за отварањето но ништо, пак ги прашав пишаа наредна недела, и така секој ден им пишувам они наредна недела, се надеваме понеделник, еве ја наредна недела поточно понеделник и ништо.
Ццц, која несериозност, човече. Па како смеат така. Ако кажат кога, мораат тогаш да ја пуштат, а не да заебаваат вака. Биди упорен ти, може ќе ги натераш да го мрднат газот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom