Македонски Идол

Статус
Затворена за нови мислења.

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
3.994
Поени од реакции
708
Хахах леле децава комедија се :pos:
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.266
Поени од реакции
3.481
Дејааааааааааааааааааааааааааааааан срцееееееееееееееее

Жал ми е за Виктор, таман почна да ми се присвиѓуа.
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.249
Ах, безброј расплакани детски фацички и уште толку скршени срценца :(
Баш ке ми фалиш Викторче, а толку убаво си се дружевме....
Муахахахха папааааааааааааа!!!
 
Член од
26 февруари 2007
Мислења
366
Поени од реакции
10
И прошлата недела си плачеа малолетничките и оние кои се чувствуваат така :D
 
V

Viktor g

Гостин
Тоа :vozbud: испадна оној чаталон Виктор пренајубаво ми е што испадна леле колку сум среќен
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.147
Поени од реакции
8.731
Следната недека 25 души ќе има во публика... Хахаха
Според мене Виктор требаше да влезе во финале место Дејан, не дека Дејан е лош ама овој беше по комплетен според мене.
Но сепак овие двајца се далеку полоши од Мики и Иван.
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
Викторчееееееееееее :(((((( нема да е исто без тебе срце мое недоквакано...

JUST KIDDING :D
 
T

theTinule

Гостин
Aj be mnogu e lame temava, pishete barem nekoja kritika, sho vi se svigjalo a shto ne, a ne ko na fudbalski natprevar da sme. -.-
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.084
Поени од реакции
2.871
Нajпрвин Кико , сега Виктор ... неубо им прават на девојчињата , се искинаа од плачење. :nesum:
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.512
Поени од реакции
5.653
Одма кога го покажаа на екран позади, режијата не го даваше него туку дечиштата. Пукаат ремет :pos:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.810
Поени од реакции
25.396
Не го сакав Виктор, сакав да испадне, ама стварно не ми е јасно од каде Дејан доби повеќе гласови од него... :)
 

laceso

Zoomj †
Член од
17 мај 2011
Мислења
422
Поени од реакции
318
Ми се повраќа од дново, а уште поише од малодушните шо го пратат вештачкиов циркус и сличните гомнарии.
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom