Велко камионџијана
Последна активност:
11 јануари 2014
Член од:
20 март 2009
Мислења:
379
Допаѓања:
98
Поени од трофеи:
90
Пол:
Машко
Роденден:
31 јули 1985 (Возраст: 33)
Веб-страница:
Локација:
Пехчево
Професија:
Авто лимар

Сподели преку:

Велко камионџијана

Кенгur Lavoви гроup, Машко, 33, од Пехчево

Џубрина! 4 ноември 2011

Последна активност:
11 јануари 2014
  1. Acid
   Acid
   Знаеш дека користење на 2 јузери се казнува со перманентен бан, така?
  2. Zaptija Stojkov
   Zaptija Stojkov
   Овде јас сум газда. И нејќам више многу јадење гомна. Јасно. Ако некој нејќе да се бања слободно нека каже. Има ли таков? А?
  3. Zaptija Stojkov
   Zaptija Stojkov
   Го прајш џагара багара?
  4. Велко камионџијана
  5. Zaphod Beeblebrox
   Zaphod Beeblebrox
   Деќко зашто не те знам?
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Zaphod Beeblebrox
    Zaphod Beeblebrox
    Да. Како ти беше стариот ник?
    4 ноември 2011
   3. Велко камионџијана
    Велко камионџијана
    Soulcollector-> Сашо комшијана ->Спасе дрварон :)
    4 ноември 2011
   4. Zaphod Beeblebrox
    Zaphod Beeblebrox
    Јасно ми е. :D
    4 ноември 2011
  6. Велко камионџијана
   Велко камионџијана
   Не верувај на хипици кркркркркркр
  7. Мачорка
   Мачорка
   Ми се скина ребрастиот каиш, коа да поминам у сервис? :D И стварно бе, кој го уби Игнасио???
   1. На Драган механичарон му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Мачорка
    Мачорка
    Епа супер, значи у четврток, а за сервис не е проблем ќе донесам ако треба и сервис за ручавање, мислам имаат моите од свадба уште некој :D
    И нека ја проверат Росаура, отсекогаш ми била сомнителна :D
    21 јули 2011
   4. Велко камионџијана
    Велко камионџијана
    Има врски Росаура, не би требало да ја чепкаме сеуште. Сепак, останува да видиме, можеби е таа, иако Игнасио и беше ИДОЛ. :D
    21 јули 2011
   5. Мачорка
    Мачорка
    И тоа шо викаш, кој смее да ја чепне Росаура, заштитена е као бела мечка, крупни ѕверки стојат позади неа :D
    21 јули 2011
  8. Ilumious
   Ilumious
   Хахаха пак смени јузер ме изнасмеа :D
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Ilumious
    Ilumious
    Леле и аватаров ко поддршка за Венецуела удрен :Р Добро е, на одмор малце пред сесија да дојде :D Кај тебе како е?
    21 јули 2011
   3. Велко камионџијана
    Велко камионџијана
    Касандра и Луис давид, сиемпре! :D
    Јас отепав одмор (три дена хахаха) и сега пак на посао. Што да се прави, кога се мора. уствари, не се мора, ама ај, нека се мора.
    Изуживај си го одморот, освежи се за сесија...
    Вечер... Венецуела и Доринда или Парагвај и (епа нема серии од таму ... за жал... па ја има Рикелмејца, за среќа)?
    21 јули 2011
   4. Ilumious
    Ilumious
    Нее, Касанда и Луи Давид беа едини :(((( другово е се копијаниз Шутка излезено, they were the one :D
    21 јули 2011
  9. Велко камионџијана
   Велко камионџијана
   Перо крадеше вентили, тешко кој го нема!
  10. Ilumious
   Ilumious
   Не ми го зјапај профилот :Р
   Што праиш, како си? :)
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Ilumious
    Ilumious
    Тоа за 2-3 години некаде максимум ако не ми го напраат базенот споменик дотогаш :D:D:D:D:D
    Можам, спремна сум за тие 30тина км ама таму има многу струи и камен е водата и треба повеќе психолошки да се спремам :Р :) Иначе го почитувам аватарот твој :)
    1 јуни 2011
   3. Велко камионџијана
    Велко камионџијана
    Кирче? Идол ми е! Ех, да знаат децава денешни штое ИДОЛ, кога на изборите имаше пола милион гласови без една испеана песна.. ехеееееее, времиња. Два пати беше ИДОЛ на Македонија, досега невидена работа! :)
    ..
    1 јуни 2011
   4. Ilumious
    Ilumious
    Ќути, денес се е плакатолепачи и јавувачи по телефон, на една дури и реков дај ако не оди гласај место мене, сељандури :) И ја го фатив времето на Кирче, у прво одделение првата лекција, кој е претседател, химна, грб, знаме, и криво ми беше дури коа не му следуваше 3 мандат :Р
    1 јуни 2011
  11. Мортидо
   Мортидо
   У моја ИЕ левите претежно увек тепале,но не знам на овие избори како ќе биде.Ја на овие избори гаам тешка антипатија и кон левите и кон десните,а прогноза ми е дека десниве ќе тепаат но прљаво.
  12. Мортидо
   Мортидо
   Во Охридо какво е расположението?Накај лево или десно? :)
  13. SanIker
   SanIker
   Па планирам во Велес, пошо таму учев средно и таму да продолжам според струката нешто, па ќе видиме ако ме примат. Нема финансии за Скопје или друго место. :)

   Ти го поштуем аватарот.
  14. Мортидо
   Мортидо
   Ma ништо што да има.Се спремаме на избори да прајме некој зулуми.Која е твојата прогноза Спасе?
  15. SanIker
   SanIker
   Фала брат, да си дочекаш ти, не матура, што ти следи таму дипломска нешто, а и тоа ако не ти следи да ти исполни се што сакаш во животот.

   Иначе добро е буткаме некако, се спремаме полека полека за полагање, апстинираме од фудбал, и така..

   Ти како си ?
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  31 јули 1985 (Возраст: 33)
  Веб-страница:
  http://linkot-ne-raboti.com
  Локација:
  Пехчево
  Професија:
  Авто лимар
  За Вас!

  Потпис

  Доста е со funny