Велко камионџијана
Поени од реакции
98

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Знаеш дека користење на 2 јузери се казнува со перманентен бан, така?
  Овде јас сум газда. И нејќам више многу јадење гомна. Јасно. Ако некој нејќе да се бања слободно нека каже. Има ли таков? А?
  Ми се скина ребрастиот каиш, коа да поминам у сервис? :D И стварно бе, кој го уби Игнасио???
  М
  Мачорка
  Епа супер, значи у четврток, а за сервис не е проблем ќе донесам ако треба и сервис за ручавање, мислам имаат моите од свадба уште некој :D
  И нека ја проверат Росаура, отсекогаш ми била сомнителна :D
  Велко камионџијана
  Велко камионџијана
  Има врски Росаура, не би требало да ја чепкаме сеуште. Сепак, останува да видиме, можеби е таа, иако Игнасио и беше ИДОЛ. :D
  М
  Мачорка
  И тоа шо викаш, кој смее да ја чепне Росаура, заштитена е као бела мечка, крупни ѕверки стојат позади неа :D
  Хахаха пак смени јузер ме изнасмеа :D
  Ilumious
  Ilumious
  Леле и аватаров ко поддршка за Венецуела удрен :Р Добро е, на одмор малце пред сесија да дојде :D Кај тебе како е?
  Велко камионџијана
  Велко камионџијана
  Касандра и Луис давид, сиемпре! :D
  Јас отепав одмор (три дена хахаха) и сега пак на посао. Што да се прави, кога се мора. уствари, не се мора, ама ај, нека се мора.
  Изуживај си го одморот, освежи се за сесија...
  Вечер... Венецуела и Доринда или Парагвај и (епа нема серии од таму ... за жал... па ја има Рикелмејца, за среќа)?
  Ilumious
  Ilumious
  Нее, Касанда и Луи Давид беа едини :(((( другово е се копијаниз Шутка излезено, they were the one :D
  Не ми го зјапај профилот :Р
  Што праиш, како си? :)
  Ilumious
  Ilumious
  Тоа за 2-3 години некаде максимум ако не ми го напраат базенот споменик дотогаш :D:D:D:D:D
  Можам, спремна сум за тие 30тина км ама таму има многу струи и камен е водата и треба повеќе психолошки да се спремам :Р :) Иначе го почитувам аватарот твој :)
  Велко камионџијана
  Велко камионџијана
  Кирче? Идол ми е! Ех, да знаат децава денешни штое ИДОЛ, кога на изборите имаше пола милион гласови без една испеана песна.. ехеееееее, времиња. Два пати беше ИДОЛ на Македонија, досега невидена работа! :)
  ..
  Ilumious
  Ilumious
  Ќути, денес се е плакатолепачи и јавувачи по телефон, на една дури и реков дај ако не оди гласај место мене, сељандури :) И ја го фатив времето на Кирче, у прво одделение првата лекција, кој е претседател, химна, грб, знаме, и криво ми беше дури коа не му следуваше 3 мандат :Р
  У моја ИЕ левите претежно увек тепале,но не знам на овие избори како ќе биде.Ја на овие избори гаам тешка антипатија и кон левите и кон десните,а прогноза ми е дека десниве ќе тепаат но прљаво.
  Па планирам во Велес, пошо таму учев средно и таму да продолжам според струката нешто, па ќе видиме ако ме примат. Нема финансии за Скопје или друго место. :)

  Ти го поштуем аватарот.
  Ma ништо што да има.Се спремаме на избори да прајме некој зулуми.Која е твојата прогноза Спасе?
  Фала брат, да си дочекаш ти, не матура, што ти следи таму дипломска нешто, а и тоа ако не ти следи да ти исполни се што сакаш во животот.

  Иначе добро е буткаме некако, се спремаме полека полека за полагање, апстинираме од фудбал, и така..

  Ти како си ?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom