Македонски Идол

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
9 август 2008
Мислења
218
Поени од реакции
109
Мики има фаца да плаши деца по гробишта. :pos:

Одвратен е, многу се уфилма.

П.С. Не гледам више идол.... овај, геј идол.
 
Член од
16 мај 2011
Мислења
158
Поени од реакции
85
Првата дека многу пари фрлаат неговите
Втората гласовите немаат врска со тоа кој ќе отпадне
Мислам дека Идол не е наместен, ако беше наместен Нико ќе победеше...
 
V

Viktor g

Гостин
Мики има фаца да плаши деца по гробишта. :pos:

Одвратен е, многу се уфилма.

П.С. Не гледам више идол.... овај, геј идол.
а што Виктор не е уфилма? Кој повеќе го приметуваш дека се однесува како ѕвезда?
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Првата дека многу пари фрлаат неговите
Втората гласовите немаат врска со тоа кој ќе отпадне
Да беше местено, организаторите немаше да се толку глупи па да ги отфрлат сите женски. Ќе задржеа некоја до крај. Како може бе се местено да ви е.
 
V

Viktor g

Гостин
Мислам дека Идол не е наместен, ако беше наместен Нико ќе победеше...
Зошто баш Нико? Па не велам дека е наместен туку се гледа дека сите го сакат Виктор затоа што е убав , а не им е битно колку има талент
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.513
Поени од реакции
14.178

Не гледам зошто да не би победил. Не сум слушнал до сега ни една критика од никој за него (освен од Игор во минатата гала вечер, кога според она што го кажа бендот не беше до Иван тоа), убаво пее, скромен е, не лета во облаци воопшто. Според мене заслужува да победи.
 
Член од
9 август 2008
Мислења
218
Поени од реакции
109
а што Виктор не е уфилма? Кој повеќе го приметуваш дека се однесува како ѕвезда?
Сите уфилмани, исти к.... сите.

Среќа не бев јас во салата, колку ли ќе плачев...
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.141
Поени од реакции
5.894
Нема повеќе женски... Нека се педерчат сега :)... Многу досадно е шоуво, како го гледате ?
Не ни требаше да има. Единствената што можеше да им парира на машките (Бети) излезе во втората гала, а втората која имаше исто така многу голем потенцијал (Билјана) со секоја наредна гала само тонеше се' повеќе и повеќе.
А јас пошто го следам шоуво од првата епизода и не сум пропуштил ниедна до сега, нормално дека нема на 3 гали до крај да го прекинам

Првата дека многу пари фрлаат неговите
Втората гласовите немаат врска со тоа кој ќе отпадне
Има еден пост во темава, кој нема шанси да го најдам, ниту ќе се обидам да го направам тоа, каде што некој член пиша дека се шушкало нешто дека родителите на Дејан биле добро ситуирани. If that's the case, ваљда и останатите од фамилија имаат некој денар повеќе за да гласаат. А башка и неговиот град ако гласа - ете ти ги гласовите. :toe:
Ама сепак не верувам дека ќе биде доволно за да се дотурка до победа.
 
Член од
16 мај 2011
Мислења
158
Поени од реакции
85
Зошто баш Нико? Па не велам дека е наместен туку се гледа дека сите го сакат Виктор затоа што е убав , а не им е битно колку има талент
Па викаш „гласовите немаат врска со тоа кој ќе отпадне“, зато ти реков дека не е наместен Идол. А Нико зошто баш затоа што мислам дека беше најталентиран слушнав на Јутјуб како пее, па што знам можи има некој подобар талент... Ама за местено да е не верувам.
 
V

Viktor g

Гостин
Сите уфилмани, исти к.... сите.

Среќа не бев јас во салата, колку ли ќе плачев...
Жити бога а зошто да плачеш? Глупости бреј за оној дигнатион кадабаја? ако Петре Прдличко велел “ Од Прилеп ни ќибрит не купувам“ јас би кажал во Битола ни на чаша вода не би седнал
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Се е наместено нема фер плеј :) :) :)
 
Член од
18 април 2010
Мислења
2.654
Поени од реакции
3.565
Aко не влезе Јана или Билјана во финале, ќе гласам како ненормален за Иван.Вреди.
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Има еден пост во темава, кој нема шанси да го најдам, ниту ќе се обидам да го направам тоа, каде што некој член пиша дека се шушкало нешто дека родителите на Дејан биле добро ситуирани. If that's the case, ваљда и останатите од фамилија имаат некој денар повеќе за да гласаат. А башка и неговиот град ако гласа - ете ти ги гласовите. :toe:
Ама сепак не верувам дека ќе биде доволно за да се дотурка до победа.
Абе Радовиш што има едно гласачко тело, што да ти кажам.
Баш правев муабет со дете од Радовиш, ми рече дека биле добро ситуирани ама дека биле богаташи некои - не.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom