Анти антиалкохоличар

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Не дека јас не пораснав... имав мачор со него спиев како дете па ете ме и мене жива и здрава, работава е сега што триста чуда зборат да се здрви човек сепак за бебе се работи и немие баш сеедно, затоа и барав совети.
    Како и да е благодарам! :)
    Не бе ти си утнал малку зошто ја отвори многу пред почетокот на серијата. Јас утнав повеќе, да видев ќе ја затворев привремено и ќе продолжевме таму... Ништо страшно во секој случај.
    Зошто отворив дупла, почна дискусија, а во твојата немаше ни еден пост. Па затоа ја избришав твојата. Во секој случај ќе додадам во воведниот текст дека ти си ја отворил, чисто да се знае.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom