Лажниот Дарко Грнчаров. МК измама од светски размери.

Член од
8 мај 2013
Мислења
11.220
Поени од реакции
35.824
Каква преварантска нација сме, ќе ни го укинат интернетот. Со пасош и биометриски податоци ќе треба да се логираме за да комуницираме со остатокот од светот.

И пак тоа некое македонче ќе го провали и ќе продава лажни тури за Охрид на странци.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.671
Поени од реакции
38.856
пишал и огромен статус кај што ебава мајки шајки и купил околу 3к лајкови од фејк профили.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.163
Поени од реакции
107.617
Без дилеми треба да јаде тужба од Адидас затоа што се работи за сериозна компанија а кретенов раширил глупоштини низ интернетов просто да се подзапраша човек зашто дижи воздух. Така е тоа ќе дојде Адидас на некој анонимус од Македонија и ќе му каже: Еј друже ај ќе те спонзорираме ние пошо имаше мозочен удар и на прагот си да станеш Стивен Хоукинг што се тиче физички изглед. Пошо Дарко е првиот и единствен човек со мозочен удар во светот, други не постојат. :tapp: И ова нашиве новинари и портали се беда бедосана, земале се насадиле на вакви евтини причи, абе ја уште кога чув дека некој од Македонија бил талентиран и играл на турнири знаев дека нема врска, зашо ко прво ги знам тенисерите од Македонија, зборам за професионалците, а второ истите тие се бројат на прстите од едната рака.

Бреј колку слободно време треба да имаш или да си ненормален за да правиш вакви работи. :shook: Ај битно Серена му пишала, кур го боли.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.967
Поени од реакции
35.600
Баш за тоа пишав вчера во драга кајгана. Еве ги сител сега кажуваат за дечкото, потребно им беше некој од страна да истражи за нив и да им пласира готова информација. :pos::pos:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.630
Поени од реакции
34.814
Одма се гледа кои се дебилите што го глорифицираат кретенот. И не зачудува кои се.Браво за него, храбар бил и паметен...за шпијунажа ќе го земеле...:facepalm:Утре затоа некој кур ќе добие од Адидас или подршка од надворешни фактори, заради вакви морони. Некој кој у овие посрани услови се искинал од труд и жртви, да успее.
... не знам по кој пат онака мушки навредливо со цело свое его победоносно со читај меѓу редови, за да ти почне денот исполнето ми го прецртуваш никот како дебилен... како и да е јас би ти дала примери од светот на ист начин како биле повикани баш ваквите да работаат веднаш како менаџери за некој проект, чудно, разочарувачки, но вистинито....
инаку, рекација на заинтересираност на тенисерката Серена кон ова момче е пресудно за сите случувања околу него и тоа што го укажувам не е дека нешто момчето има квалитети ( може има - може нема, не можам да коментирам за некого кој не го познавам) едноставно неговата „способност“ или кажи харизма на доминирање врз нејзиниот мозок е важно за сите и не е чудо и да биде и комерцијален бенефит ако меѓувреме самиот не се откаже или се покаже нешто како прекршок...
би сакала да ти покажам барем еден пример како профитираат на Фб, но не знам дали те интересира и дали би имала дозвола од модераторот да не бидам оф топик ! (y)
 
Последно уредено:

SuBZerO

Бигус Дикус
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.859
Поени од реакции
4.791
... не знам по кој пат онака мушки навредливо со цело свое его победоносно со читај меѓу редови, за да ти почне денот исполнето ми го прецртуваш никот како дебилен... како и да е јас би ти дала примери од светот на ист начин како биле повикани баш ваквите да работаат веднаш како менаџери за некој проект, чудно, разочарувачки, но вистинито....
WTF.... i did i just read?

инаку, рекација на заинтересираност на тенисерката Серена кон ова момче е пресудно за сите случувања околу него и тоа што го укажувам не е дека нешто момчето има квалитети ( може има - може нема, не можам да коментирам за некого кој не го познавам) едноставно неговата „спсобност“ или кажи харизма на доминирање врз нејзиниот мозок е важно за сите и не е чудо и да биде и комерцијален бенефит ако меѓувреме самиот не се откаже или се покаже нешто како прекршок...
би сакала да ти покажам барем еден пример како профитираат на Фб, но не знам дали те интересира и дали би имала дозвола од модераторот да не бидам оф топик ! (y)
WTF..."Spsobnost" ili kazi Harizma za dominiranje mozok.... za komericijalen benefit!:pos:

Ne e mozno be luge.... ne e mozno!
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.630
Поени од реакции
34.814
WTF.... i did i just read? WTF..."Spsobnost" ili kazi Harizma za dominiranje mozok.... za komericijalen benefit!:pos:Ne e mozno be luge.... ne e mozno!
... ами мојш да се смееш до утре, ама кога авионски Серена ќе пролета до Софија, па со каро до Струмица е тогаш ќе ти направам фри фотка на твојата фаца ! :pos:
Немој да трескаш глупости. Јас ти се кладам дека бијонс уживала во настапите на Дарко Грнчаров.
... не знам кој ти е штосот, ама прекини веќе да ме спомнуваш, некако не го гледам тоа на арно да го правиш!
 
Последно уредено:

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
... ами мојш да се смееш до утре, ама кога авионски Серена ќе пролета до Софија, па со каро до Струмица е тогаш ќе ти направам фри фотка на твојата фаца ! :pos:

Две илјади евра имаш од мене ако прво мене ми ја пратеш таа слика. Или било која слика од Серена ако успееш да стигнеш до неа со лист хартија на кој пишува „Д. Г. Те <3“.
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
Ауу каков шизофреничар човече. Само по постов последен на фб што му е не ти треба професионалец за дијагноза. Цитат од Карлеуша на крајот...леле..
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Лајковите на постот на Фејсбук некако не ми се верува да се вистински. Не се нашол некој да го измлати добро кога бил мал, цела фамилија се за во болница кутрите. Што се` се раѓа низ Македонија...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom