Кршење тастатури и мауси

Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
!g0r напиша:
:lol: abe do sea sum iskrsil samo 1 maus, zasto mi se vrtese u krug dodeka igrav kanter... hehe si kupiv nov podobar mx518:bip:
Ја утре идам да зиам ваков маус...иначе клипов е закон еј!
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
koa igrav NFS U2 prvata tastatura i
koga igrav need for speed mw posle 19 minuti beganje me fate policija i togas vtorata tastatura bukvalno ja frliv nadvor od prozorecot
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Saiya Jin напиша:
Ја кога играм ако се изнервивар ја исклучам играта но не кршам мауси и тастатури.Инаку да кршеше до сега по 100тина ќе ги менеше на недела
ti brat igraj dragon ball z budokai 3
 

Ice Eyes

Ледени плави очи
Член од
2 јуни 2006
Мислења
23
Поени од реакции
0
Crazy P0Y0L напиша:
ti brat igraj dragon ball z budokai 3
А будокаи на компјутер или на Playstation - зашто барам драгонбал игра долго време а на интернет ги има ептен оние најлупите
 
Член од
3 февруари 2007
Мислења
24
Поени од реакции
0
Јас ја искршив тастатурава зато шо ми беше заглавено копчево "Ctrl" :lol: и неможев никако да го извадам, така да настрада цела тастатура :)
 

Стеф:]

стифлер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.938
Поени од реакции
3
ej toa klipceto so toa deteto e zversko taka ti se igra:zver:
:pos2:
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.474
Поени од реакции
3.277
Абе тоа дете е болно. Никад за било што не би се изнервирал така, а камо ли за игра!:uvo: Значи не кршам компјутерска галантерија (а плус и нема потреба, пошто у сите игри лом праам, па нема шо да се нервирам:pos2:)
 
Член од
27 јануари 2007
Мислења
44
Поени од реакции
1
Jas nogu se nervirav na Mafia igrata me istade od kontakt.Koj imat nervi neka ja igrat.(ama ja svrtiv)
 

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
До сега сум немал таков излив на емоции,така да тастатуриве и глувциве ми се ок сеа за сеа :) :) :)
 

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Јас имам стрес топче дома. Повеќе врши работа :)
 

VORTEX

Кафански човек
Член од
10 мај 2006
Мислења
673
Поени од реакции
1
Ми се случило да ми пропаднат копчиња од многу нервозно мавање по тастатура ама да фатам да ја крѓам да ја трескам од ѕид не
 

DaN-MaN

Warlock
Член од
1 февруари 2007
Мислења
491
Поени од реакции
3
Не бе ја мислам никој не се нервирал као мене бе.Тоа маусот од прозор го фрлив ама па преживеа:zid:.Играва е Tony Hawk's Underground 2.Пробајте ја малце ке видите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom