pcjodamaster
Поени од реакции
127

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • S
  шефе, ќе се избацат негде слики од Run? :)
  Prijatel bi te zamolil ako mozes da mi kazes, imam problem so blicot na fujifilm s2950....ne raboti....koga slikav pritisnav dvapati na dugmeto za slikanje ednas koga trebase da slika i odma uste ednas misleki deka ne pritisnav i od togas ne se pusti poveke blicot...ako mozi pomos....pozzzz
  Абе, идеш на warrior dance festival?
  pcjodamaster
  pcjodamaster
  картата е нешто помалце од 30 евра моментално, патот ќе те кошта околу 50тина евра. Плус џепарац за таму, за едно 120 евра си готов. :)
  statusQuO
  statusQuO
  али глеам пат 1400 денари преку југотон, тоа не е во 2та правци?
  pcjodamaster
  pcjodamaster
  Па види, на сите превозници што тргнуваат од Скопје до Белград - повратната чини најмалце 2700 денари. Ако е повратна 1400 од Југотон, јас би бил прилично изненаден. :))
  избриши го линкон кој ќе ги читат уште 10 страни кај шо се жалат дека не им отварат. :))
  G
  Како изгледаат маичките човеку? :)
  Г
  Кој ти е твитерот? Инаку, ја заработувам преку MW.
  Мајка ти ја слушам секој ден, како сака да ја убивам во кревет, ама ми стана досадна веќе:kesa:
  Па се наоѓа задоволство и во работата, ама не од типот да се иде на жур и да се искрчи кичма. И денес ми стигна мејл со распоред, идеме во недела.
  Таа со интересниот ФБ статус, мај ес маст би фром мекдоналс, еврибади лавинг ит... или така некако :)
  В
  Фала на предупредувањето...али нема потреба да се грижиш.
  Радувај се сега на победата..
  Hi :)
  Видов дека си South park фан.. Па те поканувам на South park Македонија - www.sp-mk.com
  Ставив линк до кајгана на страната, немам намера ич да спамирам и не ми е целта да го наполнам форумов со спам, само сакам сите СП фанови да се соберат на едно место :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom