Кршење тастатури и мауси

¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
На Фифа МенаЏер,маусот вчера го скршив,4-0 тепав прво полувреме второ 4-6 го јадов....и то,сеа сум на еден скапан маус ама то е
 
Член од
27 април 2006
Мислења
176
Поени од реакции
2
DaN-MaN напиша:
Не бе ја мислам никој не се нервирал као мене бе.Тоа маусот од прозор го фрлив ама па преживеа:zid:.Играва е Tony Hawk's Underground 2.Пробајте ја малце ке видите.
Од страна како би изгледало... си поминуваш и наеднаш пред тебе лета маус :pos2:
Иначе јас највеке се имам изнервирано на Сид Миерс Пиратес, тоа танцувањето со женските многу ми беше тешко, ја стискам едно, карактерот прави друго и... БАМ!!! Тастатурата по Нумпадот. Есц летна некаде, спејсот и неколку копчиња околу него не функционираа повеке, беа заглавени.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
najvise TomB Raider... prokleta igra
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Се дешава од време на време да ме накурчи нешо, не мора да е само игра, понекад и Бил Гејтс заебава. Затоа од искуство имам глувче од 50 евра и тастатура од 120 денари, па коа ке ме фатат будалите ја маам од нешо тврдо (биро, шкаф, нечиј грб...не боли ич да ти мавне некој тастатура у грб пробајте) и после тркнуем до сет и си купувам нова, ко цигари да купуе чоек :tapp:
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
Најповеќе се имам изнервирано, кога сум при крај на мисија од Call of Duty обично кога ја играв, и ме убиваат, и тогаш и тастатура и глувче имам мавнато. Ама од кога ја свртив, не се случува тоа, зашто само на "Desktop" седам. :)
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.740
Поени од реакции
9.730
Значи кога ке изгубам на Manager и тоа против некој тим 0 у споредба со мене, не можам да издржам а да не го удрам екранот со бокс! :angry2: :nerv:
 
Член од
5 јули 2006
Мислења
97
Поени од реакции
1
Abe lugje vas vi treba Dr. Buddy Rydell. So e toa krsenje periferija. Ja koa ke se iznerviram gasam pc, rzam edno 20 sec , gleam tv malce i se vrakam da igram. 90% od slucaite od prva pominuvam posle.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
abe pepo ne ide toa taka. zimi se koga stvarno ce me nanervira kompjuterot(za bilo sto) go zemam najbliskiot predmet do mene i go tresnuem. Kolku padnati cd-nja imalo...
 
Член од
29 јануари 2007
Мислења
217
Поени од реакции
1
Cesto se nerviram na igri kako Prince Of Percia, ili Thief, nekoj del od igrata koj po 100 ti pat se obiduvam da go minam i na kraj pak ne uspesno... togas vrijam i moze i bez monitor da ostanam :)
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
На една мисија од ГТА Сан Андреас уништив пола од тастатурата покојна
 

bad_boy

Шчо САќАШ Мори
Член од
25 јануари 2007
Мислења
292
Поени од реакции
6
Све живоп мавам коа губам на кантер
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
FromSunWithLove напиша:
lele pa ti celo vreme gubis counter :pos2: i ve molam ne go kolete vise go nervirate i moze da napraj incident
lol posle ce go gledame na vesti kako zavrsil u bolnica :tv:
 

Amon-_-

Rise Against
Член од
20 февруари 2007
Мислења
152
Поени од реакции
1
doma ne mavam ;) samo u insomnia koa sum :) ne sum glup doma da krsam :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom