Кршење тастатури и мауси

Член од
14 ноември 2010
Мислења
708
Поени од реакции
140
Кога рејџам ради некоја игра воошто не применувам физичко насилство врз невини предмети. Почнувам да ги нервирам, тролам и замарам луѓето околу мене :D
Хах, најпаметно до сеа ;)
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Кога рејџам ради некоја игра воошто не применувам физичко насилство врз невини предмети. Почнувам да ги нервирам, тролам и замарам луѓето околу мене :D
Исто ... Посебно кога играм БО на ПС3.
 
Член од
27 февруари 2011
Мислења
184
Поени од реакции
13
На wow лелееееее што имам правеноооооооо хахахахах
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
Пред 15 минути за малце ќе настрадаше тастатурата.... играв MW2 :nesum:
 

sveznajko

Random nobody
Член од
17 август 2006
Мислења
522
Поени од реакции
101
Играчка опрема од било кој тип никако , али јастаците околу мене знаат најдобро.
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
иам 2 интересни дешавки со тастатура. кога ми ја рокнаа флотата на огејм првиот пат ја акнав со тупаница тастатурава ама мислев и бирото дека ке го пробушам. моментот беше кога СИТЕ копчиња летнаа горе освен таму кај што мавнав :)

момент 2 играв кантер и имаше еден читер ама секоја партија САМО МЕНЕ ме утепуваше. како ја акнав тастатурата на пола ја прекршив!
 

The Gamer

Човекот шо гејма
Член од
18 февруари 2011
Мислења
109
Поени од реакции
27
Бокс у монитор ради WoW и секое пичкарско гинење на CS и си ојде мониторот Бог да го прости и маме да му ебам:icon_bigg
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
иам 2 интересни дешавки со тастатура. кога ми ја рокнаа флотата на огејм првиот пат ја акнав со тупаница тастатурава ама мислев и бирото дека ке го пробушам. моментот беше кога СИТЕ копчиња летнаа горе освен таму кај што мавнав :)

момент 2 играв кантер и имаше еден читер ама секоја партија САМО МЕНЕ ме утепуваше. како ја акнав тастатурата на пола ја прекршив!
Истата ситуација само јас од коленце ја рокнав...
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Кршете мавајте дури го купуваат други за вас , ко че заработите и купите сами се надевам дека повеќе ќе ЦЕНИТЕ :smir:
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.224
Поени од реакции
5.422
тастатура и маус до сега немам скршено ама џојстик..играм фифа 10 онлајн и имаше баг му дојдеш на голманот во шестерец и тој ни брани ни ништо како дрво стои и ми дадоа гол и џојстикот од земја сите копчија излетаа и едното ме погоди во чело - да ми врати хахах !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom