Кршење тастатури и мауси

Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Чекам некоја игра или некој онака поштено да ме накурчи и те викам да ги кршиме
 

GarDiaN

ФудБалЕрчЕ
Член од
16 февруари 2006
Мислења
465
Поени од реакции
19
ova so tastaruvi e dobro ima mnogu igri so mozat totalno da te nakurcat ama ja nesum iskrsil nisto imase edna malo kinenje na zicata od mausot pri tepacka so sestrami koj da igra :)
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
nikogas nikoj nemoze da me iznervira a posebno pa igra taka da naj ubavo smiren sum si ako gubam gubam vo nesto i zdravje nekogas jas ke tepam :)
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
Acid напиша:
Не брат, јас сум... може да се каже „профи“ за таа игра. Тастатурата не реагираше. Нормално дека не сум луд да кршам здрава тастатура. :wink:
Ej a која верзија? И јас сум ѕвер за вакви игри, до сега никој ме нема тепано освен на нет кога ја играв четворката ако има лаг ми се дешаваше да се слупам у некое дрво Ај некогаш да се најдеме на нет и да се тркаме.
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Хардвер-Дел од компјутерот што секогаш страда кога ќе погреши софтверот!!!
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
BusHav напиша:
Хардвер-Дел од компјутерот што секогаш страда кога ќе погреши софтверот!!!
И тоа некогаш како страда.Како што кажав најголема глупост ми е фрлање на маусот низ прозор
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Многу сум кршел....кутрите парички летаат....ама ете....кога интернетот ќе заглави се од земја мавам....најмногу тестатурата и мишот но понекогаш и мониторот го "избоксувам"
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Мене интернетов од време на време ми глави но не ме курчи тоа
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
21
Mene me nervira koa ke naprai glupost internetov (a jas na b.net igram) kako preeska ama ne krsam niso :):):)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Еј прееска ни полуде интернетов Duffy
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Не бре мачката ми го изеде
 
Член од
19 декември 2005
Мислења
259
Поени од реакции
2
Вака заради компјутерот не сум кршел ама стари тастатури летале од мостови кога не ми требале:kez: :kez:
 

Jakov

Тато
Член од
24 јули 2005
Мислења
2.360
Поени од реакции
58
Јас на Need4Speed underground ја скршив тастатурата. Мислам не цела али ногарките и ги ебав.
6та патека пред крај, knockout стаза. ја играв некаде 4-5 дена. И едно време прв до претпоследна кривина на последен круг....мавање у тротоар...и маме и ебав на тастатурата такво мавање одозгора...и тие пластичните куренца што ја подигаат на косо да стои отидоа у пас матер.
битно после тоа поминав.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Тоа ти е една тестатура мање или више не праи разлика......
Битни се живците да ги чуваш
 

Kajgana Shop

На врв Bottom