Косово - изрешетано од проектилите на НАТО-агресорите на чело со САД

Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
431
Da zivee Makedonija... Na Makedoncite, Albancite... I drugite...
Темава нема врска со Албанци и Македонци.
Околу радијацијата во Косово и Србија како резултат на бомбардирањето и те како има последици. Земи побарај податоци малку па после коментирај.
 

Picasso`

Schizophrenic!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
4.149
Поени од реакции
197
Ja kolku shto znam, shmukot ne e psiholog, psihijatar i aktiven deec vo reshavanje na psihicko-mentalnite problemi na edinkata vo univerzumot...

Inaku da, lazat srbite, kako shto lazea deka ja demistificiraa tajnata za steltot, isto kako so maketite, isto kako so se... Ne znam kako ne im e maka... Ama aj, koj gubi ima pravo da halucinira... Isto i KONJOT anticki...
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.906
Поени од реакции
827
se duri ima jaglen nikoj nema da go zaboravi ni srbite ni anglicanite ni amerikancite toa e toa
 
Член од
6 април 2006
Мислења
972
Поени од реакции
11
Ja kolku shto znam, shmukot ne e psiholog, psihijatar i aktiven deec vo reshavanje na psihicko-mentalnite problemi na edinkata vo univerzumot...

Inaku da, lazat srbite, kako shto lazea deka ja demistificiraa tajnata za steltot, isto kako so maketite, isto kako so se... Ne znam kako ne im e maka... Ama aj, koj gubi ima pravo da halucinira... Isto i KONJOT anticki...
Shteta e shto tolku te 'peche'. Nema prostor za diskusija... Mora da e lichno?:toe:
 
F

FilipMacedon

Гостин
Ja kolku shto znam, shmukot ne e psiholog, psihijatar i aktiven deec vo reshavanje na psihicko-mentalnite problemi na edinkata vo univerzumot...

Inaku da, lazat srbite, kako shto lazea deka ja demistificiraa tajnata za steltot, isto kako so maketite, isto kako so se... Ne znam kako ne im e maka... Ama aj, koj gubi ima pravo da halucinira... Isto i KONJOT anticki...
Дете замараш,мрш у школу
 

VOLK2234

еврофоб и хомоскептик
Член од
16 септември 2008
Мислења
5.517
Поени од реакции
4.386
Pecelo nepecelo, srbite neka cicaat sega... Im stoi, korenja ke im pushti sega... Kosova Republik... Za nekoja godina Konfederacija so Albanija...
Sledeci shto e?
Da ne jadete po mnogu... Toa e!
Следечо е...
ќе се родат деца со 3 очи и 5 раце

Косово ќе биде земја на мутанти, и многу научници ќе се интересираат да го проучуваат овој феномен:pusk:
 
Член од
30 август 2008
Мислења
2.232
Поени од реакции
286
Не се криви само американците,туку и германците и турците се криви, затоа што и тие бомбардираја...


Normlano deka bombardiraja,taka da ne praeja, sega srbite posle Kosovo i vo Makedonija ke dojdea, i ke bevme pod srpsko ropstvo.
 

oon

Член од
3 ноември 2008
Мислења
2.800
Поени од реакции
1.031
Поларис а што ќе прајме со радијацијата,и ние ќе страдиме од тоа, а не само косоварите и србите..
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
2.201
Поени од реакции
86
А колку од тука биле во Косово у ствари?
 

oon

Член од
3 ноември 2008
Мислења
2.800
Поени од реакции
1.031
Делија пази Србија да не се бомбардира уште еднаш од страна на САД,Германија и Турција,ама тогаш Белградски Пашалук ќе останете а не вака...
 

Делија

Борец за ПРАВДА
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.196
Поени од реакции
35
Делија пази Србија да не се бомбардира уште еднаш од страна на САД,Германија и Турција,ама тогаш Белградски Пашалук ќе останете а не вака...
Што има јас таму да пазам... Таму има кој да пази, ама овде изглеа нема никој да пази, бидејќи сите сте занесени во Београдскиот Пашалук, а не го гледате СКОПСКИОТ...!!! Кога на крај ќе се свестите... ...ќе биде доцна...!!!
 
Член од
25 октомври 2007
Мислења
1.583
Поени од реакции
89
Што има јас таму да пазам... Таму има кој да пази, ама овде изглеа нема никој да пази, бидејќи сите сте занесени во Београдскиот Пашалук, а не го гледате СКОПСКИОТ...!!! Кога на крај ќе се свестите... ...ќе биде доцна...!!!
Зошто го сакаш ова повеќе од сонцето ?

 

Kajgana Shop

На врв Bottom