Picasso`
Последна активност:
15 февруари 2011
Член од:
26 јануари 2007
Мислења:
4.149
Допаѓања:
196
Поени од трофеи:
0

Сподели преку:

Picasso`

Schizophrenic!

Последна активност:
15 февруари 2011
  1. Zaphod Beeblebrox
   Zaphod Beeblebrox
   Во Право е преместена. Може да продолжиш со дискусија.
  2. Zaphod Beeblebrox
   Zaphod Beeblebrox
   Поентата за темата таа со губењето на бебето на затвореничката ти е лошиот однос на судството или пак политичка тема?
  3. HITCH
   HITCH
   Од каде идејата дека мислам на Ромите? Не јас мислам на јужниве соседи, затоа толку гнасно се изразувам! :toe:
  4. Принцезичка
   Принцезичка
   ако веќе сакаш да ги нервираш мисирков и братот збори им дека немаат стапнато во Македонија со години. Особено мисирков брише се што може кога некој му рече дека е во америка и си го шета гзот . Пребарај малце по форумов негови теми за скапи ресторани, излети во лас вегас и неговата работа :)
  5. Дмт
   Дмт
   Хахахах више не праам муабет со тебе
  6. Дмт
   Дмт
   Мој калибар?
   Оди у филозофија и психологија ќе правиме муабет.
   Не сум ја толку лош колку што ти мислиш.
  7. Toecutter
   Toecutter
   Самокритиката не е популарна дисциплина кога еден ентитет има еден куп замислени и реални надворешни + внатрешни непријатели кои може да апсорбираат се,од катастрофална економија до војни и економска колонизација...насекаде е така,на исток и запад...
   Гебелс арно си призна ама никој не го есапи хахаха
  8. Принцезичка
   Принцезичка
   Мислам дека разглабавме колективното расположение од обете страни .... ова го добив со 1 минута пребарување .
   Нема крај ама глупо е да речеш албанскиот патриотизам итн е романтизам а македонскиот е наци. Кога ќе извагаш испаѓа исто :)
   Плус политика вечно меша прсте :)
  9. Принцезичка
  10. Круме
   Круме
   Ооооо дали те допрев на меко место со мојот бероквасец.... Оф леле кутрото албанче, види го целото се наби со комплекси... Круме рече да ти ја ебе ТАА дома ШТО ТИ Е ЗАВИТКАНА ВО 12 МЕТРА ПЛАТНО !!

   П.С. А кога веќе ти ја ебе таа дома, може и на тебе да ти ја пецне (ебе) овчата (смрдливата) лој под кожа.

   НЕКА СЕ МНОЖАТ ВАКВИТЕ НА СЛИКАТА... СЕ НАДЕВАМ ТИ ЌЕ БИДЕШ ВО ЕДЕН ОД НИВ

   [IMG]
  11. Tоni
   Tоni
   Abre se skan fjale tjera ata..si gjithmone!

   Ee faleminderit per bllogun....po shoh qe po benpune te mire :)

   Urime...
  12. LordDragonII
   LordDragonII
   Јас не се сеќавам да постирав дека оставиле огромни материјални остатоци, реков има по нешто.

   Јас сум повеќе музеолог/конзерватор и методолог учам и гледам што има на терен а не на црно бели листови.

   И на крај краишта ме боли за Келтите, зборувавме за Словените.
  13. Goal
   Goal
   aha ok ... mvjen mir cka e mbajni gjuhen Shqipe gjall nManastir !
  14. Goal
   Goal
   aha ... prej ku je ? sa vjet i ke ? nse mund pak info
  15. Goal
   Goal
   shqiptar je ?
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Потпис

  Razlikata vo lugeto se sostoi vo toa sto edni ja gledaat dramata, a drugite samo zavesata na zivotot.