Корејски филмови

Член од
10 октомври 2011
Мислења
3.580
Поени од реакции
4.153
Барајќи еден филм на LB, видов некои коментари од Гранде и вато и Гранде му го препорачуваше The thieves.

Не знам дали вато го изгледал, али ја го гледав. :D

Ништо посебно реално, делува ко бледа копија на трилогијата на Оушн.
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
4.294
Поени од реакции
3.013
Creepy time travel movie на уникатен и поинаков начин.

Call
 
На врв Bottom