Концерт по повод 8-ми Септември на арена Филип II

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.066
Поени од реакции
30.153
Бидејќи го пропуштив настапот на телевизија да бидам искрен, чекам утре други ден да излези снимка од цел настап негде на нетов, па бидејќи доцна навечер поточно ова време си гледам хорорчиња, ќе отспатам простор место за филм филм, да гледам хорорче на поинаков начин.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.627
Поени од реакции
38.523
Среќа само почетокот го фатив албанска музика, до Тијана како рика на српски. Гледам одличен концерт бил:)
Дајте линк од Џафер.
 
Член од
23 декември 2010
Мислења
578
Поени од реакции
365
Среќа само почетокот го фатив албанска музика, до Тијана како рика на српски. Гледам одличен концерт бил:)
Дајте линк од Џафер.
Ти не би знаела што е одличен концерт дури и ако на чело ти е испишан.

До кога со комплексот на пониска вредност во односе на се што е северно од нас?
Дали вмрОвенот гујович знае дека на времето ВМРО глави сечело за србославизам а он сега како достојна овца ни донесе србо-хрвати да пеат на независноста на Македонија.

Кога ќе излезат видеа од интерпретацииве под итно да ги закачите тука, посебно на Џафер, да се изнасмееме пак. Битно стадионот беше преполн. Убаво е кога ќе го видиш овој македонски народ собран на едно место на толку значаен ден за Македонија (y)
Народот беше носен со автобуси како Сталин што ги носеше оние ''ундермахен'' со возовите кон централна Азија.

И нормално за некој од Пехчево или Градско е доживување да дојде да ја види новата арена со бесплатен организиран превоз.
 
Член од
23 декември 2010
Мислења
578
Поени од реакции
365
Можеме да очекуваме одмазда од албанците за исврикувањето кога ќе слават 100 години албанско знаме во октомври.
 
H

HITCH

Гостин
Можеме да очекуваме одмазда од албанците за исврикувањето кога ќе слават 100 години албанско знаме во октомври.
На „нивните“ настани не се свири македонска химна и не учествуваат Македонци. За тогаш специјално се увезуваат „ѕвезди“ од Косово и Албанија.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
13.515
Поени од реакции
15.430
Ти не би знаела што е одличен концерт дури и ако на чело ти е испишан.

До кога со комплексот на пониска вредност во односе на се што е северно од нас?
Дали вмрОвенот гујович знае дека на времето ВМРО глави сечело за србославизам а он сега како достојна овца ни донесе србо-хрвати да пеат на независноста на Македонија.Народот беше носен со автобуси како Сталин што ги носеше оние ''ундермахен'' со возовите кон централна Азија.

И нормално за некој од Пехчево или Градско е доживување да дојде да ја види новата арена со бесплатен организиран превоз.
Море ти глуп си или тренираш?ова не е празник на вмро и на груевски,туку празник на македонија.Акни ја малу црпката и сдсм да беше ќе имаше бесплатен превос,тогаш немаше да ти смета а?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom