Концерт по повод 8-ми Септември на арена Филип II

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Каролина е преубава, само малце некое килце да набаци не би било лошо.
Иначе изведбата и е прекрасна!
тоа си викам, вака ослабната вади јак глас, замислете да беше ко Адел... :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.811
Поени од реакции
83.989
Колку пари толку музика. Ај сите на спиење сега
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.140
Поени од реакции
15.885
На Калиопи малце и беше еднаш на сцена, па се врати уш еднаш :icon_lol:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
На Калиопи малце и беше еднаш на сцена, па се врати уш еднаш :icon_lol:
Демек нешто ново е тоа. На една Бубамара скокаше на сцена после секоја награда и пееше песни.
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Не знам за вас, ама мене жив срам ме изеде што пуштив на блиц од што ужасно звучеа песниве и пејачиве и нормално си пуштив УС Опен за да не се депримирам. Само Танец брате на почеток, другото пиши пропало.

Што беше со Џафер бе брааааааттттттттт?:pos:

Излезе дека е добро што не најдов карти за на стадион, иначе сериозно ќе зажалев. Лани беше сто пати подобро, плоштадот ечеше од добри песни и се тоа наши луѓе. Тоа Гоце, Мизар, ехаа...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Штета што не можев да гледам, имам работа многу али коментариве ви се :pos:
 

Volta

Џонтра Волта
Член од
5 јуни 2012
Мислења
89
Поени од реакции
82
Кога ќе излезат видеа од интерпретацииве под итно да ги закачите тука, посебно на Џафер, да се изнасмееме пак. Битно стадионот беше преполн. Убаво е кога ќе го видиш овој македонски народ собран на едно место на толку значаен ден за Македонија (y)
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.280
Битно Горан Каран си напраи фотка од стадионот на кој Вардар и Хајдук ќе играат натпревар од ЛШ :icon_mrgr:
Човекот на културен начин упати честитка до сите а и комуницираше со публиката за разлика од некои кои мумлаа нешто.
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Водителот добар. Вечерта мораше да биде и рамковна бе :tapp: првиот доби свирежи, а Аделина не :D Синтезис и Танец секоја чест :cuc: Тијана бе зарем мораше на српски :tapp: барем Све је исто само њега нема да ја испееше кога веќе почна :icon_lol:
Браво што ги донесоа Бикова и Каранфилов со тимот, заслужија поготово Бикова.
Горан Каран, Лозано, Каљопа, Каролинка, Јеленка се издвоија со настапите, а сениор никако да му попушти на џуниор со лупањето, ама добри беа. Есма бе :tapp: Џафер :facepalm: Другото онака.
Стадионот убав едно време се наполни, ама после се испразни најверојатно дошле луѓево да прошетаат во Скопје.
На препродавачиве со акрти бизнисот им пропадна заради гратисите што се делеа па луѓево тажно дремеа пред влез
Јас супер си поминав, настанов може да има преодна оценка. Ама настан како лани тешко се повторува оти беше врв
 

Kajgana Shop

На врв Bottom