Klinton
Поени од реакции
1.687

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • S
  Здраво друже, ти ми пиша за гумен под каде можам да најдам.
  Исто си пишал дека правиш скица како да бидат распоредени справите би ми било драго ако можеш да ми помогнеш.
  Klinton
  Klinton
  Gumen pod vo zelezara ima, a vo vrska so so sakas da ti pomognam ke treba da mi objasnis
  Со задоцнување, благодарам. Се прашувам за причината на твојот аватар....
  Ти благодарам за комплиментот! Одсрце ви посакувам вам и на вашите најблиски да сте арни и од БОГА сочувани!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom