Кога сте нервозни кој Ви е крив?

Black Rose

дете на цвеќето
Член од
12 февруари 2007
Мислења
1.972
Поени од реакции
38
Неподнослива сум у тие моменти, се истурам на секој некој, па затоа си се изолирам, пуштам Nina Simone, топло чајче или кафе до мене и "кулирам"!
 

Lajce

Не за сркање
Член од
19 април 2006
Мислења
997
Поени од реакции
116
Тој шо ме изнервирал:toe:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Eh koj mi e kriv.... pa sigurno e kriv toj sto e vinoven za nervozata moja...
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
691
Поени од реакции
3
Podobro covek da bide podaleku od mene koa sum iznerviran,poso navistina ne mozam da se kontroliram so zboram i site okolu mene mi se vinovni.
 

Marinka

~petit etoile dans mon coeur~
Член од
7 март 2007
Мислења
590
Поени од реакции
2
Јас сум крива, што дозволувам некој небитен да ме изнервира. Крај на крај никој не е побитен од самата јас, ама :toe:
 

**The Beauty**

and the beast
Член од
4 февруари 2007
Мислења
552
Поени од реакции
10
Paaaaaaa, koga sum nervozna se smeam histericno(na moja smetka se razbira), a koga sum mnogu nervozna se deram na se zivo i divo, a koga curam od nervoza sakam samo tisina i osoba sto znae da kuti...
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Мајка ми што ме родила, Џорџ Буш, Цеца, Mc Donald's и 5-те века ропство.:icon_mrgr:icon_razz
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Во главно ја сум си дежурен кривец, пошто немам навика да обвинувам друг
 
R

Razorblade Kiss

Гостин
Непостоечката сестра од Да му и**м сестрата:),сите оние машки кои ги носат блузите внатре во пантолони,Парис Хилтон,Млади Бунтовници.пффф
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
24
Поени од реакции
2
леле несакате да знаете во каква состојба сум денес, а криви ми се сите кои ја надминуваат мојата граница на толеранција. денес посебно е многу ниска бидејки ми траат ОНИЕ денови од месецот...
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
me myself and I, секогаш коа нешто ќе се изнервирам ако не го убијам тој што е до мене тогаш сам се јадам и се пцујам :)
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
koga sum nervozen go e..m toj sto me iznerviral a ako ne mozam go d...m. pozdraviiiiiiiii
 

Kajgana Shop

На врв Bottom