Eko1
Поени од реакции
29

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • :pos: Готово, се врати ти у форумскиот живот. Сеа прости се од бизнисот... коа ќе те заглаам на темине у филозофија, нема да можеш да викаш работев до 6 сабајле, ќе викаш реплицирав до 6 сабајле. :zlo:

  Така мислиш ти едноставно е да те снема па да се вратиш на форум. Хихи. :helou:

  Кисче... и... Ајде заедно... “Спушти се дооооле.“ Јо јоу. :icon_lol:
  Утре идаме Струга на кафе после 6 пм негде, да планираш ак сакаш и мојш. :)
  Каааај си бе ти Еко... Сеа чепкам по имеников и ми текна дека не те иам долго време видено, да прецизираме, од поразот на Италија од Шпанија. :back:

  Се мислев да ти се јавам ама пошо касно(рано) е, ево порака на профил...
  Леле срциња, и Дивајн срцето ќе има срциња како што јас ќе имам срциња на мојот срцест профил? Твоите срциња ќе бидат најсрцкести секогаш, ама нели и ние срцепарателно ќе изгледаме кога нашите профили со срциња ќе се такви... Срцки. :)
  Леле и јас сакам! Колку е шарено и игриво! Ам кај мене ништо не мрда вака. Лелеееее срценцааааааа:vozbud::vozbud::vozbud:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom