Кога сте нервозни кој Ви е крив?

Член од
21 декември 2009
Мислења
131
Поени од реакции
26
Првиот што ќе ми прозбори.
Седам и ќутам, најверојатно, делувам мирно ... ми прозбори ли некој, го отерав во п.м.
 
Н

'Никола'

Гостин
Кога сум нервозен (во последно време ретко), подобро да нема никој во моја близина, може да настрада. Најубаво е една боксерска вреќа во гаража или двор, на нервоза мислам дека ништо друго не помага како тоа.
 

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.922
Поени од реакции
831
Сите околу мене...
 
Член од
22 март 2010
Мислења
54
Поени од реакции
2
Тешко на тој шо е во тој момент до мене! :pos2:
 
S

smart ass

Гостин
Наравоучение настрана од СИТЕ кога се нервозни,ете гледате врз најблиските ги исфрлаат фрустрациите.
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Сите! Затоа во такви моменти избегнувам секаков контакт со човечки суштества
 

Scorer

Set Your Spirit Free
Член од
30 март 2010
Мислења
63
Поени од реакции
4
Ko ke se iznerviram nikoj ne mi e kriv mozit komsiite malku ama ne sakam na nikogo da se isturam za moj pricini
 
B

Borg_Drone

Гостин
Кога има моменти кога сум нервозен, никој не ми е виновен едноставно нервозата ја држам во себе, или пак излегувам надвор да прошетам некаде да земам здив.Моите нервози никој не е должен да ги трпи, и нема зошто дома или кај моите блиски да ширам негативна енергија.
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Тој што ме изнервирал.
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Кога сум нервоза пушам и така смирам се и нема потреба никој да ми е крив!
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.508
Поени од реакции
4.276
Крив ми е тој првиот кој ќе ми прирече нешто...ќе му се истурам на тој, но после многу ми е криво...ич немам самоконтрола...копнеам по неа
 
U

UniqueGirl

Гостин
Па вака сеа.
Има денови коа татко ми ме курчи "Ко крава си станала, земи среди собана, фати прашинана" ...блабла..и само ќе зеам уши ќе затнам пошо ако ми ја sвекне една, наебав.
После мајка ми труе, али ок нејзе ја стројам у последно време и не ми се опушта многу многу. :tv:
После у школо, пичките понекад, смараат со лигави муабети.
Мушките ми се змајови, си играме маалски фудбал, уплаќаме у спортска, мераци.
И онда то.
И понекад некои ретарди на форум знаат да ме накурчат али не им замеравам, low iq е у прашање. :icon_lol:
А као ќе испуцам нервоза?
Епа зиам чоколаден кроасан, благо нешо, и одма психа ми се сведуе на ниво. :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom