Кога сте нервозни кој Ви е крив?

Член од
8 февруари 2007
Мислења
16
Поени од реакции
1
Само една личност ме вади од кожа, а тоа е шефот на кого , за жал не смеам да му возвратам.:toe:
 

***freak***

И да волиш до неба, и да прашташ кад треба [x]
Член од
9 февруари 2007
Мислења
383
Поени од реакции
1
Кога ќе се изнервирам цел свет ми е крив:pos2:
али... :toe:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
691
Поени од реакции
3
koga sum nervozen podobro covek da ne e do mene poso kazuvam i raboti za koi podocna se kaam,mnogu sum brz vo tie momenti mozam se da iznakazam i toa ne mislejki so zboram,podocna mi zal so toa sum go kazal na nekoj so ne zasluzuva ali bidnala rabotata.
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
14
Поени од реакции
0
NERVOZEN

kogaj se nerviram mi doaga da go "ubiem" toj sto me nervira, sezezam ne sum ja takov ama mi doaga da idem doma i da legnem
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Обично сите околу мене ми се криви ама успевам да се воздржам да не им се истурам на тие шо воопшто не се виновни, најчесто лутината си ја чувам во мене и се трудам да се потсмирам малце, ама пак ако некој ми зборвит во моментот и ако уште толку ме изнервират е тогааш.... нек издржит :nervoza: :tepac:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Најмногу братон го папат ко ќе сум нервозен ама то е многу ретко да се изнервирам :)
 

Ann.

Queen of Nature
Член од
27 април 2006
Мислења
504
Поени од реакции
50
Ретко се нервирам,ама кога ќе се изнервирам значи стварно ми дошло преку глава и тогаш се живо ми е криво...:)
 
Член од
24 мај 2005
Мислења
957
Поени од реакции
16
Криви се сите у близина, бар они го јадат стапот, не дека се они криви.
 
Член од
15 февруари 2007
Мислења
82
Поени од реакции
1
Koa ke se iznerviram bolje e da se bega od mene... Site mi se krivi i nikoj nema da bide posteden... ;)
 
Член од
26 јуни 2006
Мислења
288
Поени од реакции
24
Кога сум нервозна првиот што ќе ми се најде на пат ми е крив...или понекојпат цел свет ми е крив
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
328
Поени од реакции
8
ко ќе сум нервозен, се контролирам, и пробвам да не убијам некого :) или да не скршам нешто, а ако нервозата ги преминит сите граници, значи ак се изнервирам премногу, пробвам да се ”истушам” на нешто многу цврсто тешко, и така :)
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
тој што ке ми се појави прв пред очи да замара.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom