Кога сте нервозни кој Ви е крив?

Член од
20 мај 2006
Мислења
119
Поени од реакции
0
SITEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,,,,,,I bas mi e zal za tie so ke naletaat togas do mene...znaat kako im e:zlo:
 
Член од
23 февруари 2007
Мислења
780
Поени од реакции
69
Koga sum nervozen koj mi e kriv...Dobro prasanje zavisi za koja pricina sum nervozen, ako sum nervozen za slaba ocenka na uciliste najcesto profesorkata. :):):)
 

ЦРВЕНОКОСА

нескротлива
Член од
19 февруари 2007
Мислења
382
Поени од реакции
9
кога сум нервозна крив ми е тој што ме изнервирал!!!!!!
ама ретко ми се дешава да сум нервозна....
 

DBG

Член од
26 март 2007
Мислења
212
Поени од реакции
6
јас никогаш не се нервирам......
 
Г

Грејвдигер

Гостин
ако се изнервирам.. ама тешко малку за да ме изнервират :)
се издушувам дома врз брат ми:pos2:
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
62
Koga sum nervozna, palam cigara i zaminuvam dodeka ne "oladam".......Posle toa gi rascistuvam rabotite, a toj sto mi zgresil neka mu ja misli...:zlo:
 

Jay

Член од
6 април 2007
Мислења
89
Поени од реакции
1
Никад не се нервирам и тешко некој да ме изнервира...
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Тој шо ме изнервирал ми е крив ...
 

Lucio

титула по желба
Член од
26 јуни 2006
Мислења
871
Поени од реакции
41
koga sum nervozen kriv mi e toj so me iznerviral...obicno sam se smiruvam, a ako nekoj dojde da me smiri da se zafrkava so mene ke si napravi loso na nego....
 
Член од
8 април 2007
Мислења
112
Поени од реакции
0
b-o-g-o напиша:
koga sum nervozen kriv mi e toj so me iznerviral...obicno sam se smiruvam, a ako nekoj dojde da me smiri da se zafrkava so mene ke si napravi loso na nego....
Се сложувам со тебе. И кај мене е така- тој што ме изнервирал тој ми е крив, сама ако не се смирам никој не може да ме смири, па уште ако некој почне да се зафркава со мене, сигурно лошо ќе помине
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
koga sum nervozna obicno im davam na znaenje na lugjeto okolu mene deka momentalno sum mn nervozna i da ne me 4epkat :toe: se obiduvam da ne se isturam na nekoja nevina licnost zatoa sto znam deka taa ne mi kriva za nisto...a za da mi pomine nervozata treba da i se isturam na taa licnost sto me naparavila nervozna :smir:
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.694
Поени од реакции
13.332
Nikoj. Probuvam da bidam smiren osven ako nekoj navistina si go bara i pocne da me gnjavi so nekoi negovi devizi za podobar zivot.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom