Кога сте нервозни кој Ви е крив?

Член од
29 јануари 2007
Мислења
217
Поени од реакции
1
SITE mi se vinovni... pcujam, se inatam so sekoj koj ke mi rece nesto.
No od koga ke razmislam sfakam deka sum si napravil samo pogolema belja i pak... na starata nervoza :toe:
 

Coca-Cola1981

uzivaj vo nepovtorliviot vkus Always CocaCola
Член од
27 јануари 2007
Мислења
417
Поени од реакции
1
hahahha sekoj okolu mene NORMALNO vo takvi situacii neli kolku i da sme krivi mehanizmot ni e takov da napagame se okolu nas osven samite sebesi.......loso ama that's how it is....
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
сите ми се криви околу мене...глеам да се воздржам али ретко...најчесто се истурам на оној кој ми е најмалку крив.....
 

cinderella_

In love with you...
Член од
27 јануари 2007
Мислења
852
Поени од реакции
5
site so se okolu mene mi se krivi i na niv ja isturam nervozata i poradi toa mn cesto se kaam zaso na toj nacin nekoi lugje imaat steknato mn pogresno mislenje za mene....ali sea pokusavam besot da si go kontroliram i da ne go isturam na nedolzni lugje :toe:
 

Darkwind

I need to work I'm always spending
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.038
Поени од реакции
1
Па обично не се дерам и не покажувам нервоза ама кога ќе се најде некој паметен да ми стапне на жуљ тогаш сите ми се криви и се дерам на секој што ќе ми прозбори. Иначе ако не се закачне некој колку и да сум нервозен си ќутам
 

PiNkGiRl

Queen of rain
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.717
Поени од реакции
8
Se trudam da ne izbuvnuvam i da ne se isturam na nekoj koj ne e vinoven. Ja cuvam nervozata dlaboko vo mene i najcesto si traam.No ako nekoj vo toj moment me iznervira mnogu togas na nego se isturam i za predhodnoto.
 

BoYd

женско сум
Член од
1 февруари 2007
Мислења
707
Поени од реакции
4
аууууууууу,сестра ми го јаде ко никој.Не знам зашто ама сите околку мене го јадат кога се нервирам.Не дека јас сакам така ми доаѓа
 

G e G o-junior

Killing Loneliness
Член од
30 јануари 2007
Мислења
305
Поени од реакции
4
Јас кога сум нервозен сите околу мене се криви
 

Pece_nt

Dezuren Samoubiec
Член од
1 февруари 2007
Мислења
198
Поени од реакции
3
Pa najveke na sestra mi a ako ne e ona tuka toj sto stoi pred mene gadno se zafrknal
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Кога се изнервирам криви ми се тастатурата, маусот или сестра ми..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom