Кога сте нервозни кој Ви е крив?

Член од
16 април 2008
Мислења
2.510
Поени од реакции
2.351
Секогаш самиот на себе се лутам пошто сум толку нервозен и знам дека тоа лошо ми влијае али кој и да ми излезе на патот го терам у пм...
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Онаа личност што ме направила нервозна нормално.
А нервозата ја манифестирам на различни начини, ретко ја покажувам, но кога ќе се случи тоа сите знаат дека ја преминале црвената линија.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
163
Toj sto me iznerviral toj e kriv, ali site mozat da ja osetat nervozata, ne mozam da ja skrijam
 

~BlueBerry~

*I love my dreams*
Член од
8 јануари 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
63
хах, сите ми се криви
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Обично сум нервозен кога сум преладен, ама и вака се дешаваат екцеси.
Не се истурам врз никого, ама сум многу црн во ите моменти, пљукам за се и сешто околу мене, обично на мета ми се политичарите...и полн сум со црн ќумур хумор.
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Тој што ќе ме изнервира.
 
М

Мрак

Гостин
Кога ме фаќа нервоза(обично после школо,на пат накај дома)влегувам и не погледнувам никого дома,не зборувам.Ако некој ми зборува молчам,а ако е упорен со тоа глупото:што ти е? му се истурам.Така на секој нареден.Кој не ме чепка добро поминува,без поголеми проблеми.
 
Член од
27 февруари 2009
Мислења
35
Поени од реакции
5
Е кога сум нервозна сите ама баш СИТЕ ми се криви
Тоа најдобро го знаат тие што се нашле во моја близина во таков момент:kesa:
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Тој што ме изнервирал,ако пак сум нервозен од нешто сосема трето глеам да се воздржам и ќутам додека не ми помине.
 

butterfly1135

Tutto questo amore...
Член од
30 август 2008
Мислења
209
Поени од реакции
5
Се трудам да бидам што поприбрана и да не се раздеравам наоколу мене ама како за несреќа сестра ми секогаш се избацува од негде или па дечко ми и они највеќе го јадат стапот..:toe:
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Моментално сум нервозен и крива ми е една личност ШТО СЕ РОДИЛА!!!
 
Член од
23 март 2009
Мислења
5
Поени од реакции
0
Koga su nervozna znam da bidam mn opasna za okolinata i toa voopsto ne mi cini pocnuvam da krsham vikam i placam i togas podobro nikoj da ne mi e vo blizina:vozbud:
A toj sto me iznerviral ke mu vratam tro duplo i duri togas ke se smiram :toe:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
Тој што ме изнервирал или тој што е до мене
 
Член од
7 јануари 2009
Мислења
391
Поени од реакции
20
Koga sum nervozna nikogas ne krivam drugi luge nitu se isturam na drugi.Vo poveketo slucai sama si pravam problemi da se nerviram.Esega ima odredeni situacii koga sum nervozna so pricina no i togas ne mozam nekogo da okrivam ili da se isturam na lugeto.Ednostavno gledam da se smiram radi sebe ne radi nesto drugo i taka:pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom