Кога сте нервозни кој Ви е крив?

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Па ако се изнервирам за нешто безвеза, крив ќе биде тој/таа што со негативен став ќе ми пристапи. Ама ретко се нервирам и кога се нервирам, кратко трае тоа :)
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Обично тој што ме изнервирал.Ама ретко се случува тоа затоа што сигурно ми е некој близок, и гледам да не го изгубам трпението.
 
Член од
12 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
30
На секого во својот живот го фајќаат тие периоди кога е опкружен со разно разни нервози и проблеми.
Во тие моменти какви сте?..... Сите ли ви се криви?.... Дали му се истурате не секој што ке ви рече здраво?.... Дали има барем една личност која што ете може малку да ви ја омекша таа моментална нервоза или кога сте нервозни најдобро е СИТЕ да се тргнат настрана или ке настрадаат?

Јас лично собирам од сите околу а се истурам само на една.... но тоа е само тоа.... истурање.... бидејќи во таквите моменти баш таа истата личност е едниствената што може да ме расположи.

Вие какви сте?
Во тие моменти сум лошотилук невиден:pipi:ама сепак не се истурам на сите само на тој што ме изнервирал,е тој ке си го добие дебело:nenene:
А за смирување никој неможе да ме смири тогаш сум како темпирана бомба која може во секој момент да експлодира и подобро е да нема луѓе околу мене.:kesa:
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Кога сум нервозен крив ми е тој што ме изнервирал:toe:, но тогаш подобро е и другите да ме остават на мира додека да се смирам, да не се разгоре уште повеќе ситуацијата:nerv:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Сите што не се уствари криви за сето тоа а сигурно јас не се кривам.
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
Ако сум изнервиран, често молчам и се трудам се помалку да зборувам.
Е уште некој ако ја прелие чашата, тогаш ми пука филмот и не одговарам за последиците:)
 
Член од
23 септември 2008
Мислења
159
Поени од реакции
13
ako se iznerviram od "nishto"togash obavezno nekoj ke naebe i zatoa svesen za toa cestopati izleguvam od doma da se oladam.
 
Член од
24 декември 2008
Мислења
4
Поени од реакции
0
оној кој ме изнервирал... никогаш не се истурам врз другите.. не се должни да ги напнувам заради некоја будала ..
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
па тој што ме изнервирал но во моментот го оставам да се доискажи(да допцуе, да дојади гомна)онака мртов ладен ко ништо да не е и кога ке се доискажи јас ке го изнервирам со една меѓу рогови и то ке му биди
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
некогаш кога сум нервозен сите ми се криви и не му праам муабет само молчам, а некогаш пак сите ми се криви ама со сите се карам!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom