Кога сте нервозни кој Ви е крив?

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
најмногу си го крка некој што е до мене, а во последно време тој НЕКОЈ е сестра ми
 

Mrs. Vedder

red cloud at sundown
Член од
12 февруари 2009
Мислења
984
Поени од реакции
66
Првиот што ќе ми се најде на пат или ќе се обиде да воспостави комуникација со мене додека вријам од нервоза.И ептен ме нервираат личности од типот "Кажи што ти е, шо се деси, зашто си таква???"...Аууу лудило, најчесто мајка ми знае да биде олку досадна и затоа најчесто на неа се празнам, потоа следува онаа гушка за извини и една кратка ревизија на мојата нервоза.
 

kostovska

Рокенролистика :))))))
Член од
22 јануари 2009
Мислења
368
Поени од реакции
11
коа сум нервозна крива ми е целава македонија....све живо ми иде да самоубијам....али пу пу пу да не се урочам одамна не сум била нервозна рекорд ми е 3 недели направив да не сум се изнервирала закон !:pipi::pipi:
 

Marshmallow

◦Kajganaholic◦
Член од
28 март 2009
Мислења
450
Поени од реакции
25
Тотално сите!:kesa:Ќе им се изнавикам и ќе се испразнам али после тоа секако следува извини:pipi:
 

IsaBella

...
Член од
30 мај 2009
Мислења
32
Поени од реакции
4
Кога сум нервозна стварно незнам но што зборам ни пак што правам. А најмногу од се ме нервира што после се каам за повекето работи.
И секогаш се тешам дека од нареден пат малце ке размислам пред да почнам да се дерам,ама во најчести случаи тоа не е така.:kesa:
Срека што во последно време не се нервирам многу .
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Едноставно - тој што ме изнервирал.
 
I

InF3cTeD

Гостин
кој и да ми е крив се затварам во соба и првото шо ќе ми падне у рака го мавам кршам итн итн а ако во тој момент некој ми упадне у соба е тогаш :duel: :zlo::pishtoldz
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Нешто прво што ќе ми дојде на патот, без разлика дали е некој од домашниве или некој другар. Знам дека после ќе жалам за тоа ама во тој момент не помислувам на тоа. А во последно време и вратите по дома ми се многу криви, а сум нервозен раката си ја кршам мавајќи по нив.
 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
Па, малку чудно, но најчесто сам се обвинувам, пред се' за тоа што сум дозволил да бидам изнервиран... Потоа пробувам да се смирам, а ако не успевам во тоа, сум доста критичен кон себе. :toe:
 
С

Сатори

Гостин
Егото.
Лепота е да се има во огромни колични заедно со потребата за шеќер во плодни денови.
 

P-S-G

ЃОРЧЕ НАД СЕ ДРУГО...
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.087
Поени од реакции
20
СИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :smir:
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
кога сум нервозна подолго време криви ми се само моите дома зашо знаат дека има проблем и да им пребрацам нешто не се лутат а да се придеравам на другарки, дечко никогаш ни па пред искажувам нервоза ни па се должни да ме слушаат
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
Боље увек да ни се криви другите
него да се обвинуваме себеси!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom