renate
Поени од реакции
20

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Не се тоа ситници. Од кога аптеките станаа апотеки незнам. Остани ми поздравена. :)
  Мило ми е што постигнав да ве намсеам,:smir: но навистина е таква ситуцијата кај нас... :)
  Не сум те заборавила, само не можам да ги најдам резултатите. Битно, у име на темата, ќе ги има наскоро, ветувам:smir:
  да има и една РенатА...но ти па еее си се фатила за буква :) али добро...сепак да си прашаш...дали уствари тебе сакам да те шмекам или другата Рената...и одговорот е тебе :)
  Ти даов зеленко како стимул за кирилица..
  Али мислам дека можеш негде од интернет да симнеш кириличен фонт..Стварно е мука за читање -.- Али оправдано ти е у секој случај..немај гајле..
  фала на прашање ... па поарен сум, пак одвреме навреме ми се јавуват некој грчој али поарен сум. во секој случај фала шо праша ... поздрав
  Ќе ги добиеш одговорите, нормално :)
  Само би те замолила за два-три дена трпение, дур да ги пронајдам у хаосов од фолдери у компјутерот :)
  упс
  погрешно сум те разбрал. тогаш најверојатно не можеш да даваш репутација бидејќи ја имаш исклучено. само коментари можеш да делиш. барем колку што те разбрав.
  Мислам дека е разбирливо објаснувањето на темата за репутација.
  Ако има нешто нејасно пиши.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom