Кладилница (Генерална дискусија)

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.511
Поени од реакции
32.803
Наполи - 1
Татум 28.5+
Ембид 31.5+

5.30 коеф.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.511
Поени од реакции
32.803
Јас на Татум, ако реши да не му даде минутажа џабе е, плус Браун имаше страва утакмица скоро 40 фрли. Идемо даље.

Јокич 22.5+
Букер 29.5+
Феникс 1

4.90 коеф.

Се мислам за Јокич уствари, Детроит е преслаб овде може да го ротира многу.
 
Последно уредено:
Член од
14 јули 2017
Мислења
504
Поени од реакции
915
1678981915694.png
Еве нешто од мене за вечер Лига Лопова, ако има некои каа мене шо си пишат ливчиња на ситни пари и ситни добивки.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.511
Поени од реакции
32.803
Кампацо локум, на 13.5 го начекав.:pijani:
 
B

BigMac

Гостин
Naredno kolo evroliga odam all in na Efes 2ka i Olimpijakos 2ka.
И јас ја гледав Ефес сигурно 1.5 квота ќе има,ама има таму нешто во екипата раскарани се со Атаман играчите за Ларкин и Мициќ знам сигурно.Незнам како ќе играат читав пред мечот со Партизан и после мечот ептен било тензично. Наводно си идат на крај на сезона и Ларкин и Мициќ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom