Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.206
@izimanisnajper дали Атаман ти е ставен на слика????Ако е он ставен зашто ????
Pocinal pred pola sat bese legendaren trener
Автоматски споено мислење:

Se zafrkavam, onaka ja staviv zasto na Efes i Ataman im gori pod noze...
Автоматски споено мислење:

Cetvrtok hendikep 2 -9.5 1.95
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
4.049
Поени од реакции
2.950
Се работи за пинг-понг, како што гледате на сите натпревари коефициентите за под/над се 1.88, на оваа се 1.03 за под и 10 за над. Изгледа некоја грешка е ама во сите кладилници е овој коефициент. Вреди да се проба за плус, за посигурно може прв сет над 13.5 поени (2.25 коефициент што е одлично)
Излезе? Сега гледам.. Штета ова и у моцарт ги има..
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
137
Поени од реакции
405
Излезе? Сега гледам.. Штета ова и у моцарт ги има..
Тие што изиграа прв сет над 13.5 добитни се. Аутсајдерот требаше да освои само 3 топчиња првиот сет, а тој освои 11 и го доби и сетот и мечот :) Инаку 74.5 поени не паднааа, имаше период каде што можеше со арбитража да се направат многу пари.... Буквално во една кладилница за над 10 квота во друга 1.85 за под. Паметни сте, направете ја математиката сами. Од 200 пинг-понг наптевари оваа беше единствена грешка Bet365 ја блокира на време. Ова многу ретко се случува, порано кога ќе начекав ваква ситуација влегував со 1000 евра пример ама знаев дека 100-150евра ги земам чисти без разлика на исходот. Кога се крена данокот на 15% се откажав бидејќи данокот беше поголем од добивката.
 
Последно уредено:

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.704
Поени од реакции
2.455
Џанеси 1.70. Поклон квота, да не кажам вреди за ол ин.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.509
Поени од реакции
32.791
Фила направија 30 разлика и Ембид сега ќе брка трипл-дабл. 12 коша има од 1 чет 8 минута и толку ќе биде наверојатно, максимум 20.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.509
Поени од реакции
32.791
Кампацо 16.5+
Балдвин 16.5+
Бриџис 23.5+

6 коеф.
 

Флеш

Демодератор
Член од
23 март 2009
Мислења
10.175
Поени од реакции
10.329
У Златна Копачка ја ставиле Португалија да се игра со 1.01 квота .... Ооооо каде морони има вакви. :pos: :pos: :pos: :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom