Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
23 август 2010
Мислења
38.205
Поени од реакции
107.911
Treba da se uplasham od toa sto denes mu e rodenden ?
Milano e mnogu pokvalitetna ekipa od Partizan, iako na tabelata ne izgleda taka.
Види ти треба да се плашиш од многу работи во животот неповрзани со кладење, ама тоа е друга тема на разговор. Играј што сакаш само немој да квичиш после дека не СТАВИЛЕ Милано поени и слични глупоштии.
 
B

BigMac

Гостин
Види ти треба да се плашиш од многу работи во животот неповрзани со кладење, ама тоа е друга тема на разговор. Играј што сакаш само немој да квичиш после дека не СТАВИЛЕ Милано поени и слични глупоштии.
Не прави мувла ќути си уплатена е на јака сума.После утакмица пишувај што сакаш
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.205
Поени од реакции
107.911
Не прави мувла ќути си уплатена е на јака сума.После утакмица пишувај што сакаш
Нема што да правам јас мувла, му кажувам дека често игра необјективно и треска зелени. Јас ништо ја немам играно, no bet е мечов за мене, ама лично не би играл 1 со оглед на лабилноста на Милано како екипа.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.083
Поени од реакции
11.068
zasto be da ne se proba 100ce.. od kade znaes.. Ja vaka se poebav na 0-2 koga gubese Milvoki u finaleto bese nekoja jaka kvota za da osvoi, sea ne mi teknuva bas kolkava, mislam 90 koef bese, si rekov ke frlam 100ce i na kraj ne frliv se zaebav...
Реално за 100че уплата не вреди ни муабетов да го тепаме. Пушти ја и свиркај си.
 
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.206
Дека не употребуваш мозок во многу наврати, од тоа треба да се плашиш.
Dobro Stefan
Автоматски споено мислење:

Brajant
Автоматски споено мислење:

Da si kazam ne mi odi ic vo posledno vreme.
Nareden mesec ocekuvam da se krenam na NBA Playoff. Ke se igra na jaka uplata
 
Последно уредено:
Член од
7 јуни 2011
Мислења
4.195
Поени од реакции
3.176
Larkin trebase da igra vcera, pred samiot pocetok na utakmicata izleze deka nema da igra pa zatoa koef za 2ka skokna od 1.9 do 2.20.
A Balbaj koj e toj, cela sezona na edna utakmica nema igrano, a inace vo karierata vo prosek stava 3 poeni. Znaci nisto ne menuva dali Balbaj igra ili ne, ne e kosarkar, vo cela kariera stava samo po eden kosh na utakmica...
Bi se kladel povtorno vo sekoe vreme na Efes protiv Zvezda, i bez Micic i Larkin i taka Efes e pojaka ekipa.
Ојде возот Илзе...
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Шварцман 3.10
Креси 1.60
Вк. 4.96.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.977
Поени од реакции
35.675
Фала за Милано денес, иако беше тешка за гледање. Ја играв со Шарлот 2 и Халибартон + ми го даде у продолженија. Братот цела утакмица асистираше 19 асистенции за во 5 мин да даде 15 коша.:vozbud:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.205
Поени од реакции
107.911
Фала за Милано денес, иако беше тешка за гледање. Ја играв со Шарлот 2 и Халибартон + ми го даде у продолженија. Братот цела утакмица асистираше 19 асистенции за во 5 мин да даде 15 коша.:vozbud:
Па нели слаб е Халибртон според тебе?
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.977
Поени од реакции
35.675
Па нели слаб е Халибртон според тебе?
Кај сум пишал тоа, не памтам. Можно е да сум му пцуел 300 мајки ако ме има соборено на некој тикет.:ROFLMAO: Сношти имаше 15 у регуларен дел, среќа Хјустон погоди тројка у последна секунда и отиде у продолженија.


@izimanisnajper шо мислиш за Лејкерс со Торонто? Солидна квота се со Фила 1 и Ембид+.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom