Кладилница (Генерална дискусија)

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.896
Поени од реакции
9.491
Кристијансанд 1 4.8 (мало сутра 3.3о макс шо ја најдов сега)
Незнам сега како е коеф по локалниве можда и ист е сабајле ко го изиграв толку беше Идемо
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Едно време пред 15-16 години у Мавровка :icon_mrgr:

Прегледај го приврзокот 291529

Прегледај го приврзокот 291530

Али убедливо најдолга кладилна што работеше незаконски беше Милан у Скопје Север, газдата беше инспектор у МВР и никако неможеа да му го затворат локалот :LOL:
Uste raboti :D
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.334
Поени од реакции
2.222
Ќе ја форсираме ли Бадоса и денеска против Кудерметова, гледам 2-0 за Кудерметова у мегусебни?

Торино 2 3.10
 
Член од
24 август 2020
Мислења
119
Поени од реакции
137
@Boce1234 @Riddler @Chazzspaz @Stefan-kobe @dragonsky i drug nekoj ako e imal
vakvo iskustvo so bet365 (mada cisto sumnjam) dali ima sansi da si opraam akaunto ili da se prostam od nego Se pocna vaka , imam 140e na Acc gledam na Arena Gyor - Buducnost rezultato bese 13:13 na bet365 stoe zamrznat , a na TV igrat normalno 13:14 pa 14:14 i gledam davat u ponuda Gyor da go dade 28 gol 1.65 vikam ke si probam srekata stavam all in prifanaa go beto stoe celo vreme 13:13 do kraj ni se mene rezultat ni nisto i na kvoti se menat , posle nekoe vreme zavrsuva meco i uredno me isplakat.So tie 240e od dobivkata igram drugi betovi stigam do 380e i na 2-3 beta gi curam site.Od koga gi iscure site pari stiga mi email deka ke mo racunat kvota 1 na Gyor i vrakat mi gi tie pari 140e od prvio pet na smetkata.Stojat taka 5/6 minuti i posle nekoe vreme gledam -90 na accaunto Ne veruvam deka do sea na nekoj mue bil - accaunto , e sea valjda koa
ke probam da stavam depozit ke mi se minusirat od acaunto.Ima li sansi preku chat da se izboram nekako da mi gi brisat tie -90e ili da si se prostam od accaunto koj mi bese posleden uste pred 6/7 godini i si go gledase kako dvete oci
 

Attachments

Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
@Boce1234 @Riddler @Chazzspaz @Stefan-kobe @dragonsky i drug nekoj ako e imal
vakvo iskustvo so bet365 (mada cisto sumnjam) dali ima sansi da si opraam akaunto ili da se prostam od nego Se pocna vaka , imam 140e na Acc gledam na Arena Gyor - Buducnost rezultato bese 13:13 na bet365 stoe zamrznat , a na TV igrat normalno 13:14 pa 14:14 i gledam davat u ponuda Gyor da go dade 28 gol 1.65 vikam ke si probam srekata stavam all in prifanaa go beto stoe celo vreme 13:13 do kraj ni se mene rezultat ni nisto i na kvoti se menat , posle nekoe vreme zavrsuva meco i uredno me isplakat.So tie 240e od dobivkata igram drugi betovi stigam do 380e i na 2-3 beta gi curam site.Od koga gi iscure site pari stiga mi email deka ke mo racunat kvota 1 na Gyor i vrakat mi gi tie pari 140e od prvio pet na smetkata.Stojat taka 5/6 minuti i posle nekoe vreme gledam -90 na accaunto Ne veruvam deka do sea na nekoj mue bil - accaunto , e sea valjda koa
ke probam da stavam depozit ke mi se minusirat od acaunto.Ima li sansi preku chat da se izboram nekako da mi gi brisat tie -90e ili da si se prostam od accaunto koj mi bese posleden uste pred 6/7 godini i si go gledase kako dvete oci
Teorija nema da ti gi izbrisat ovie 90 eur, b365 e naj sharp kladilnica vo svetot i za vakvi greski se najpro, ponistuvaat betovi,zatvaraat akaunti bez oko da im trepne, ama vo slucajov i se vo pravo jbg nema so bi mozel da naprajs...
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.035
Поени од реакции
106.829
А не знам зошто воопшто си пробувал да им ја ''уловиш'' грешката кога знаеш дека се топ 5 кладилница во светот и кај нив не проаѓаат вакви работи... Ај да е некоја наша или странска ама не толку позната ок, али на бет365 нема логика. Забагирал системот ваљда, нема друго објаснување што стоел 13-13 резултатот. Али јебига у правилникот си пишува дека кладилницата има право да поништи бет ако има згрешени квоти или нешто друго ако се десило, затоа што сепак кладењето е џентлменски договор помеѓу две страни.
 
Член од
24 август 2020
Мислења
119
Поени од реакции
137
А не знам зошто воопшто си пробувал да им ја ''уловиш'' грешката кога знаеш дека се топ 5 кладилница во светот и кај нив не проаѓаат вакви работи... Ај да е некоја наша или странска ама не толку позната ок, али на бет365 нема логика. Забагирал системот ваљда, нема друго објаснување што стоел 13-13 резултатот
Teorija nema da ti gi izbrisat ovie 90 eur, b365 e naj sharp kladilnica vo svetot i za vakvi greski se najpro, ponistuvaat betovi,zatvaraat akaunti bez oko da im trepne, ama vo slucajov i se vo pravo jbg nema so bi mozel da naprajs...
. Али јебига у правилникот си пишува дека кладилницата има право да поништи бет ако има згрешени квоти или нешто друго ако се десило, затоа што сепак кладењето е џентлменски договор помеѓу две страни.
Ke vidam utre na chat ako sd e iskubam nekako ako ne toa e toa , imam uste eden rezerva za crne dane ke terame na taj
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.035
Поени од реакции
106.829
А на пример да ставиш 90 евра да ги прежалиш и да си го зачуваш акаунтот? Пример велиме.
А ти на пример да дадеш мислења за двете финалиња утре? :D Шала на страна мислам дека Кудерметова е за играње, а другото финале не знам, Зиданшек е поквалитетна ама Осорио е многу упорна и борбена, а Зиданшек не се снаоѓа најдобро со таквите. Плус публиката е на страна на Осорио така да тоа ми е скип бет некако. Али секако сакам да чујам и од тебе мислење.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom