Кладилница (Генерална дискусија)

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.176
Поени од реакции
8.272
@Riddler ЦСКА 2 и 5+ гледам доста примамлив коеф има :D 5.2

Продолженија ме плашат најмногу, али вреди да и се стави некоја стотка. Не верувам дека ќе им дозволат да израмнат 3:3, а не верувам ни СКА да ја даде лесно, и само за 5+ е ок коеф 2.4
Убо е д се пробат ама завчера играа 113 минути хокеј едвај лизгаа прашање е колку ке се спремни уморот ке ги убиет од завчера
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.611
Поени од реакции
82.390
Најкреативни имиња/логоа има у цела Јужна Америка

1618268712433.png
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.689
Поени од реакции
3.943

Boce1234

Adrian Chase
Член од
4 ноември 2016
Мислења
1.888
Поени од реакции
1.152
photo_2021-04-14_02-52-59.jpg

Ѓорче и Борец се пријателски тимови, на Ѓорче му жежи за тоа 3то место за Европа и треба да оди кец.

Вардар и да неизгубат во најлош случај Х
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.192
Поени од реакции
1.935
Да играме денес на Фоњињи? 1,80.
Тенисери јавете се. :)

Руд да зема сет. 1,36
Рублев 1,44
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
6.622
Поени од реакции
4.689
Јуве дава гол 2.60 да се искористи
Автоматски споено мислење:

Јуве дава гол 2.60 да се искористи
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
8.259
Поени од реакции
14.696
Јунајтед азиски - 1 во живо 1.8 коеф
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
8.259
Поени од реакции
14.696
Јунајтед азиски - 1 во живо 1.8 коеф
Знае Кавани кога да даде гол :)

Одиме втора тура за вечерва:

Наполи +0.75
Лион х2и2+
Реал азиски 0
Леванте ГГ
Cerro азиски +0.5
 
Член од
24 август 2020
Мислења
89
Поени од реакции
96
@marinetti i kompanija koi igrat over/under igraci na Evropski ligi ili NBA u EVROTIP , proverite si 2 pati pred nego sto uplatite tiket za toa u koja ekipa igra taj igrac sto ste go igrale.Dva pati mi se desava u rok od 2 meseca i 1 pred godina vreme na eden rakometen igrac da ja zgresat ekipata u koja igra igraco.Deneska odam da si isplatam tiketo igra go Gabriel minus 8.5 i taj na saltero mi ja vraka samo uplatata i mi vika deka e 1 kvota radi toa sto tipcite so rabotat tamo ja zgresile ekipata u koja igra namesto Mornar stavile Buducnost i sea mi racunat kvota 1 . Pred mesec dena isto taka na eden NBA igrac zgresena isto taka ekipata i kvota 1 . Samo ne znam dali ke racunaa kvota 1 ako ja minese granicata Gabriel , mada u taj slucaj veruvam deka nikoj u sebe nema da cuva "promasen" tiket i deka site bi go frlile tiketo bez da vidat deka ima "greska" u ekipite.Poentata mi bese obavezno da se proveruvat igracite i ekipite u koji se oznaceni deka igrat !!!!!
 
Член од
5 ноември 2020
Мислења
108
Поени од реакции
22
@marinetti i kompanija koi igrat over/under igraci na Evropski ligi ili NBA u EVROTIP , proverite si 2 pati pred nego sto uplatite tiket za toa u koja ekipa igra taj igrac sto ste go igrale.Dva pati mi se desava u rok od 2 meseca i 1 pred godina vreme na eden rakometen igrac da ja zgresat ekipata u koja igra igraco.Deneska odam da si isplatam tiketo igra go Gabriel minus 8.5 i taj na saltero mi ja vraka samo uplatata i mi vika deka e 1 kvota radi toa sto tipcite so rabotat tamo ja zgresile ekipata u koja igra namesto Mornar stavile Buducnost i sea mi racunat kvota 1 . Pred mesec dena isto taka na eden NBA igrac zgresena isto taka ekipata i kvota 1 . Samo ne znam dali ke racunaa kvota 1 ako ja minese granicata Gabriel , mada u taj slucaj veruvam deka nikoj u sebe nema da cuva "promasen" tiket i deka site bi go frlile tiketo bez da vidat deka ima "greska" u ekipite.Poentata mi bese obavezno da se proveruvat igracite i ekipite u koji se oznaceni deka igrat !!!!!
Toa znaci deka Evrotip rabotat NEPROFESIONALNO I PREVARANTSKI...sto e vazno vo koja ekipa igra igracot koga ti uplakjas na sifra...primer igracot toj i toj so sifra 1456 ke dade 8,5 - kosa
 

Kajgana Shop

На врв Bottom