Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
29 март 2021
Мислења
301
Поени од реакции
864
А ти на пример да дадеш мислења за двете финалиња утре? :D Шала на страна мислам дека Кудерметова е за играње, а другото финале не знам, Зиданшек е поквалитетна ама Осорио е многу упорна и борбена, а Зиданшек не се снаоѓа најдобро со таквите. Плус публиката е на страна на Осорио така да тоа ми е скип бет некако. Али секако сакам да чујам и од тебе мислење.
Лоши ми се коефициентите. Данка игра не се заебава, а искрено изненаден сум како Кудерметова дотурка до финале, сепак е играч за побрзи подлоги. Интересно е што ниту една од двете тенисерки досега нема освоено турнир во сингл вта конкуренција, па ќе бидат екстра мотивирани. По мене вредноста е во коефициентот на Ковинич. А ако треба една од двете фаворити да одиграм, побргу Жиданшек би ја одиграл.
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Тоа со бет365 нема врска туку така се погодил трејдерот да си ја увиди грешката.

Имаше досеа две од Барбадос кај што ги имам убо наплатено.

Првата утакмица ги згрешија тимовите скроз имињата незнаејќи дека игра тим од втора лига, а не од прва и уредно си исплатија иако чекав 2-3 дена.

Втората утакмица пред мечот кецот беше 1.05 и во живо имаа системска грешка каде ги направија 2.40 со 0.0 хендикеп 1.9 сите квоти и на голови и на хендикепи и 1х2 буквално и се исплатија.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.911
Поени од реакции
9.517
Не играм фудбали скоро ич ама ке ја испоштовам Ренова уш еднаш со Шкупи ме испоштова сеа со Шкендија 1х Силекс и него 1, Македонија тешко дека нормална клаџа ке го дајт на 1.8 ке ги спушат коеф дури се појават на Пинакл
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Силекс и Македонија ГП ги товараа ненормално..штета што ги нема на бет365
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.649
Поени од реакции
34.920
Makedonija GP e padnata na 1.2 ne vredi ni daj a igras
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.911
Поени од реакции
9.517
Која смејурија од утакмицаа е оваа Агилас - Чико домакиниве се со 7 играчи од почеток овие гол неможет и несакет да клает
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.637
Поени од реакции
3.260
Која смејурија од утакмицаа е оваа Агилас - Чико домакиниве се со 7 играчи од почеток овие гол неможет и несакет да клает
Ќе ја прекинат ако добијат црвен домаќините :) Иначе, од тие 7 играчи, двајца голмани се :)
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.911
Поени од реакции
9.517
Ќе ја прекинат ако добијат црвен домаќините :) Иначе, од тие 7 играчи, двајца голмани се :)
Да сакаја да ја прекинет ке ја прекинеа така лежет по теренон на секој контакт циркуз прав гледам и се смеам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom