Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
24 јули 2020
Мислења
269
Поени од реакции
409
4/4 imas druze, i inter ti iskoci....
Денвер не , Торонто да ..


Шо е 5/6 .. Не можеа у regular time да темат да ги ебам ..
Автоматски споено мислење:

А глеам за утре играт ЛШ квалификации Цвезда - Европа Гибралтар , коеф гостите да не дадат гол на marathonbet e 1.48.

Несум проверил у каква форма е Цвезда, ама воа ми е ептен добар тип.

А и Селтик и Легија играт со прилично слаби тимови, Линфилд не е играл натпревар од Март, а Рејкјавик не сјае баш у формата.
 
Член од
4 јуни 2019
Мислења
106
Поени од реакции
76
Денвер не , Торонто да ..


Шо е 5/6 .. Не можеа у regular time да темат да ги ебам ..
Автоматски споено мислење:

А глеам за утре играт ЛШ квалификации Цвезда - Европа Гибралтар , коеф гостите да не дадат гол на marathonbet e 1.48.

Несум проверил у каква форма е Цвезда, ама воа ми е ептен добар тип.

А и Селтик и Легија играт со прилично слаби тимови, Линфилд не е играл натпревар од Март, а Рејкјавик не сјае баш у формата.
Ѕвезда мислам дека нема многу да им се замара .Може да се проба и од 0-4г.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
39.020
Поени од реакции
112.382
Денвер не , Торонто да ..


Шо е 5/6 .. Не можеа у regular time да темат да ги ебам ..
Автоматски споено мислење:

А глеам за утре играт ЛШ квалификации Цвезда - Европа Гибралтар , коеф гостите да не дадат гол на marathonbet e 1.48.

Несум проверил у каква форма е Цвезда, ама воа ми е ептен добар тип.

А и Селтик и Легија играт со прилично слаби тимови, Линфилд не е играл натпревар од Март, а Рејкјавик не сјае баш у формата.
А Карабаг ќе го преврти Силекс со едно 40 гола разлика.
 
Член од
24 јули 2020
Мислења
269
Поени од реакции
409
А Карабаг ќе го преврти Силекс со едно 40 гола разлика.
1.9 победа со хендикеп у Копачка
Едно комбо од ЛШ :

Карабаг - 1.5 1.9
Звезда т2 0 1.5
Легија т2 0 1.6
Астана 0-2 1.75
Лајпциг т1 1+ 1.48
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.630
Поени од реакции
10.344
Mi go nacuka embiid za pola kosh da mu ebam semeto kamerunsko i jas budala zlatni luka i mitchell gi imam ziceri ovaj konjot go pisam demek nema od boston koj da go cuva a toj samiot se cuva na linijata za trojka.. uste eden dres nedelava sho ke bidi koristen za brisenje mokracata pokraj wc sholjata
 
Член од
22 јули 2011
Мислења
1.023
Поени од реакции
1.140
Mi go nacuka embiid za pola kosh da mu ebam semeto kamerunsko i jas budala zlatni luka i mitchell gi imam ziceri ovaj konjot go pisam demek nema od boston koj da go cuva a toj samiot se cuva na linijata za trojka.. uste eden dres nedelava sho ke bidi koristen za brisenje mokracata pokraj wc sholjata

Тоа е, нема поголем пех од паѓање за 1 поен на кошаркари.

Затоа и оваа 2020 година воопшто немам пуштено тикет на поени на кошаркари.
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.740
Ako uste ednas uplatam NBA igraci za pojke od 20 denari jas ev, Siakam, Embid i Leonard me pagjaat za 1 poen.
Aj pisi gi minuska da te vidam, lotarija upm.

Na drugo Boston me padnaa na 217.5 pluska. :facepalm:
 
Член од
17 јануари 2011
Мислења
614
Поени од реакции
410
Има ли информации за тимот на Карабаг, има интересни квоти за хтфт и хендикепи на полувреме.

Толку се слаби Силекс?

Qarabag - Sileks vredi da se proba handicap -3.5, kvota 6.40 na bet365.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.767
Поени од реакции
22.755
Има ли информации за тимот на Карабаг, има интересни квоти за хтфт и хендикепи на полувреме.

Толку се слаби Силекс?
Еве дел од изјавата на тренерот на Силекс:

"Ние сме дел од Лигата на шампионите. Не би го прогнозирал резултатот, може да биде 0-0, 0-5 или 0-7, ќе им кажам на момците да уживаат во секој момент "

Нормално, немора да значи ништо...ама ако би ги споредил двата тима, многу се поквалитетни азербејџанците.
Последно засилување им беше братот на Матиќ кои доаѓа од Копенхаген а играше меѓувреме за Австрија Виена и АПОЕЛ. Засилувањата на Силекс се претежно од Јужна Србија и Источна Македонија.

Очекувам лесна победа за Карабах, а дали ќе се насочат на пунење на мрежата на Силекс тоа зависи од мотивацијата и како ќе им тргне.
Ако им тргне, може и 5,6-0 многу лесно да биде, затоа викам вреди да се проба хендикеп -3.5 особено на квота од 6.40.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom