Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Абе кој црн газда си го видел. Преку оноа со старци што играат на 30 ден сингл Х ракомет и мислат дека фатиле еден куп изненадувања. :pos:

Нема врска тоа. Последниот пат за џипот лани во Декември 2019 еден месец пред крајот на наградната игра беше погодена највисока квота и цел месец никој не успеа да ја надмине таа квота.
А не беше во прашање некоја превисока квота околу 10 000 беше квотата што цел месец во Декември 2019 никој не успеа да ја надмине.

Премногу верувате во теории на заговор. Земи погоди 30 000 квота во Моцарт и ќе видиш дека тешко некој да ја надмине таа квота.
Вработен во Копачка пред две години од Моцарт доби Хјундаи Елантра со најголема погодена квота мислам околу 5000 беше и лесно надминлива. :D
 
Член од
22 јули 2011
Мислења
1.010
Поени од реакции
1.129
Мислам дека се деси нешто вакво слично пред година две па за тоа он збори...
А дека сме верувале во теории на заговор, мало морген.
Еве, и од Лотарија збореа за Ѓурѓа како тебе дека одма теории на заговор, еве ти линк, па ти кажи ми во што да веруваме...



Не викам дека не е возможно во последен ден некој да збрца висока квота со оглед на тоа дека многу играат тој ден на највисока можна квота и на 20вче, ама во Македонија да наместат наградна игра и да не те чуди.

За лотото и јас долго време верував дека се мести седумката, но лани јавно објавија име и презиме и фотографија од добитникот на седумката од Кичево https://puls24.mk/7-ца-на-лото-од-11-500-000-денари-падна-во-кичево/

Да точно е дека пред година дена во последен ден некој погоди натпревари од тие таму блискоисточните лиги во фудбал.
Автоматски споено мислење:

Абе кој црн газда си го видел. Преку оноа со старци што играат на 30 ден сингл Х ракомет и мислат дека фатиле еден куп изненадувања. :pos:


Вработен во Копачка пред две години од Моцарт доби Хјундаи Елантра со најголема погодена квота мислам околу 5000 беше и лесно надминлива. :D

Да го биваше некој од форумџиите ќе ја надминел таа квота од 5 000. Да се сеќавам се освојуваше автомобил со помала квота од 10 000. Во некои рунди се освојуваше авто со 23-24 000 квота.
Како и да е, овие форумџиите кои не веруваат во овие игри со највисоки квоти, тие сепак како што и претходно напишав нека погодат квота од 30 000 па и нека е со најмала уплата сепак и ќе земат добра пара на таква квота, дури и во нивните сценарија на местење на погодени коефициенти.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.532
Поени од реакции
21.406
За лотото и јас долго време верував дека се мести седумката, но лани јавно објавија име и презиме и фотографија од добитникот на седумката од Кичево https://puls24.mk/7-ца-на-лото-од-11-500-000-денари-падна-во-кичево/

Да точно е дека пред година дена во последен ден некој погоди натпревари од тие таму блискоисточните лиги во фудбал.
Автоматски споено мислење:




Да го биваше некој од форумџиите ќе ја надминел таа квота од 5 000. Да се сеќавам се освојуваше автомобил со помала квота од 10 000. Во некои рунди се освојуваше авто со 23-24 000 квота.
Како и да е, овие форумџиите кои не веруваат во овие игри со највисоки квоти, тие сепак како што и претходно напишав нека погодат квота од 30 000 па и нека е со најмала уплата сепак и ќе земат добра пара на таква квота, дури и во нивните сценарија на местење на погодени коефициенти.
Го отвори ли линкот што го поставив?
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
7 utakmici x-x mislam deka bea, i toa Ponedelnik beshe i apsolutno nikakva ponuda nemashe za igranje, turski 3ti 4ti ligi samo..
6 утакмици беа, на католички Божик. 4 од нив беа турски. Еден дечко од Битола ги фати сите само Х конечно, а тој за колата ги имаше Х-Х. Многу комбинации се уплаќат на малку утакмици (како во овај случај пошо немаше ништо друго) и ако излезат сите со ист тип нормално е да налета некој таков тикет.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.800
Поени од реакции
15.715
Абе кој црн газда си го видел. Преку оноа со старци што играат на 30 ден сингл Х ракомет и мислат дека фатиле еден куп изненадувања. :pos:


Вработен во Копачка пред две години од Моцарт доби Хјундаи Елантра со најголема погодена квота мислам околу 5000 беше и лесно надминлива. :D
не знам, ама еднаш 300мкд едвам ги наплатив, ко трње од пи*ка да вадиш...ебати наши обложувалници... еве денес и напишав 3 сингла, убаво шифрите како што и пише во Билтен, ми го згрешила едниоит сингл, Килце - Порто, нешто сосем друго без врска ми искуцала, дреме таму и само мобилниот на уши ... така да ќе бидат помножени со нула.. многу им е и ова играње по 30мкд од ливче...
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Ova informacija od prva raka, insajder, dojava, ili namestena utakmica e ?
Bravo, so zdravje da si gi trosis parite.
Јас колку шо прам пари од ова ти толку коса на глата немаш. Немаш погодено тип од 3то по ново од сабајле ко беше. Ретардиран еден.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Јас колку шо прам пари од ова ти толку коса на глата немаш. Немаш погодено тип од 3то по ново од сабајле ко беше. Ретардиран еден.
Kolku pari prajs be milo ?
Jas kosa ic nemam znaci ti ic pari ne pravis.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.628
Поени од реакции
34.881
За утре чувајте си парите за кладба, Челзи-Манчестер - 2ка 4.5 или азиски 0 на 2ка 3.15 на бетмаратон. Дуел на двата гиганти кои станаа тешки трупци (навивачки e типувањево :D )
 

Kajgana Shop

На врв Bottom