Кладилница (Генерална дискусија)

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
36.319
Поени од реакции
70.785
Кај го снема тој што цело време уплаќаше на Саркисијан? :D

Сега видов 503то место е на АТП листа :D
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
5.355
Поени од реакции
6.654
И во Германија втора ли имат ВАР у пичку матер да одет пошо прилично сум сигурен дека паддна гол на Дрезден-Вехен

Кај е Киелце 2.25?
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.048
Love 19.5+ Rui Hachimura mu e cuvar, Love ja ima krenato formata jako, ke odigraat izednacena utakmica so Wizards, na sexton cuvar mu e Beal nema da mrda sexton, Love ke e vo prv plan protiv Hachimura.
Irving 26.5+ utakmica na 240+ poeni, bi trebalo Irving da odi na 30+ pts vecerva.
Автоматски споено мислење:

Topkata ne ja vide Love pu semkar eden.
 
Последно уредено:

icerici

No Woman No Cry
Член од
19 април 2012
Мислења
264
Поени од реакции
266
Дали некој игра преку wwin.com и дали е ок за вадење на парите преку сметка
 
Член од
1 февруари 2018
Мислења
50
Поени од реакции
77
jas igram veke 5/6 godini i nemam nikakvi problemi cak se i najbrzi za isplata.U rok od 10 min vrsat isplata na skrill,a sigurno e i za na kartica standardna procedura 2/3 dena.Se na se slobodno igraj nema da imas nikakvi problemi
 

S.L

...
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.054
Поени од реакции
497
Ај два/три +/- за НБА вечер ако има некој добар типстер за играчиве.
 
На врв Bottom