Кладилница (Генерална дискусија)

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
703
Поени од реакции
1.584
Ливерпул т13+
Барса 1
Партизан баскет 1
Мислам овие на појак влог да ги пуштам,мислење ?
 
B

Beginner

Гостин
Сити каков тим извадиле против факинг Атланта а викендов играат против Ливерпул. А таман мислев да се товари на 1Х.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Сити каков тим извадиле против факинг Атланта а викендов играат против Ливерпул. А таман мислев да се товари на 1Х.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Ne me cudi da zavrsi X.. ubistveni se u kontra atalanta a ovie paceri defanaivci imaat
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.832
Поени од реакции
7.554
Каков 1х, 0-4 ќе заврши второто, не знаат кај тераат Аталанта, Сити е прејак
 
B

Beginner

Гостин
Каков 1х, 0-4 ќе заврши второто, не знаат кај тераат Аталанта, Сити е прејак

Пеп идиотот викендов ке изгуби како стока против Пул ама битно против Атланта во гости каде можеше да си дозволат пораз да почнеше со резервите децата од по 18-19 години ама не он мораше со 1в тим да почне за на крај нерешено да биде гнида глупава. Криво ми е не уплатив мислев ке тепат со 1виот тим ама тоа е.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.832
Поени од реакции
7.554

Пеп идиотот викендов ке изгуби како стока против Пул ама битно против Атланта во гости каде можеше да си дозволат пораз да почнеше со резервите децата од по 18-19 години ама не он мораше со 1в тим да почне за на крај нерешено да биде гнида глупава. Криво ми е не уплатив мислев ке тепат со 1виот тим ама тоа е.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Првото полувреме Аталанта центар не помина, башка овие пенал утнаа за 0-2.
Али полошо второ полувреме немам гледано на Сити последниве 2 години, на Пеп ќе му попадни и последното влакно на коса. Сепак и покрај најлошото полувреме 10 мин имаа Аталанта играч повеќе, не успеаа да се доближат до гол
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.132
Поени од реакции
16.638

Пеп идиотот викендов ке изгуби како стока против Пул ама битно против Атланта во гости каде можеше да си дозволат пораз да почнеше со резервите децата од по 18-19 години ама не он мораше со 1в тим да почне за на крај нерешено да биде гнида глупава. Криво ми е не уплатив мислев ке тепат со 1виот тим ама тоа е.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
знајш дека до крајот бод им треба на Сити за да се пласираат понатаму така ?
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Harden od 32.5 stigna do 35.5 ako prodolzi so vakva igra 37-8 ke go smenat za nekolku utakmici. Prejak e
 
B

Beginner

Гостин
знајш дека до крајот бод им треба на Сити за да се пласираат понатаму така ?
Тој бод секако ке го земат во наредните 2 кола ама затоа во Пл кога ке изгубат од Пул нека се опростат од титулата.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.132
Поени од реакции
16.638
Тој бод секако ке го земат во наредните 2 кола ама затоа во Пл кога ке изгубат од Пул нека се опростат од титулата.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Не те сватив убо затоа и јас истото го пишав дека практично и да се пласирани
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Вардар - Киелце 2

Знам дека играм против нашите, ама вреди 2,25 квота на Киелце, поготово кога нашиве се ослабени...
 
B

Beginner

Гостин
Вардар - Киелце 2

Знам дека играм против нашите, ама вреди 2,25 квота на Киелце, поготово кога нашиве се ослабени...
Кизиќ ке направи 120 одбрани и ке победиме :D Стварно го бива детето затоа не би играл 2ка

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
17 октомври 2017
Мислења
5
Поени од реакции
1
Овие Maxbet ги гледам отвориле повеќе објекти,добри се со квоти и игри а и објектите им се средени
 

Kajgana Shop

На врв Bottom