Кладилница (Генерална дискусија)

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
Ти отвара воопшто? Кај мене покажува ко да не постои страната. Не отвара ништо.
од мобилен тешко неможам ни да се логирам од лаптотп да ама џабе понудата им е истата од спортлајф мислам дека сеа ке прекинам да играм спортска за озбилно само рандом тикети и низалки ништо поке овие беа локум коеф даваа за се и сешто и најбрзо сеа се беда
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Крвта да му ебам на колбасов иснер .. се распадна ко југославија.. го чекав 43.5 + идиотот јаде 2 брејка во 4 сет за да заврши точно на граница..
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
a 1&5+ добра квота е 2.9
Изиграно ми е во систем 2/3
Јокерит 1и5+
СПартак 1и 5+ (Адмирал се најочај тим во КХЛ сезонава шо незначи дека ке губат од сите)
НИжнекамск 1и5+ (Астана слаба сезонава овие после пораз сега треба да тепаат)
дилемата ми беше дали нив или Торпедо кој треба да добие Минск се очај овие тепаа со СКА али имаат дебитант тренер во КХЛ мислам не се заебав
потенцијално изненадување Сочи - Кунлун 2и5+ Сочи се ливада во одбрана голманон знајт да примат од сегде а и двете пријателски летово кунлун ги тепа
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
a 1&5+ добра квота е 2.9
im gledav omjer, sve igraat X, na prodolzenija...[DOUBLEPOST=1536145442][/DOUBLEPOST]
Изиграно ми е во систем 2/3
Јокерит 1и5+
СПартак 1и 5+ (Адмирал се најочај тим во КХЛ сезонава шо незначи дека ке губат од сите)
НИжнекамск 1и5+ (Астана слаба сезонава овие после пораз сега треба да тепаат)
дилемата ми беше дали нив или Торпедо кој треба да добие Минск се очај овие тепаа со СКА али имаат дебитант тренер во КХЛ мислам не се заебав
потенцијално изненадување Сочи - Кунлун 2и5+ Сочи се ливада во одбрана голманон знајт да примат од сегде а и двете пријателски летово кунлун ги тепа
od koja kladza i dali e solidna dobivkata?
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
Shto vikash samo 4.5+ trite shto gi kazha, na 2 stotki nosat iljadarka
Јокерит и спартак само ако има чудо нема да излезат остали незнам баш како се шо се али астана треба ги иам ја и во друг систем 3од5 сиве 1и5+ и кунлун2и5+
 

Kajgana Shop

На врв Bottom