Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Фудбал има бе деца викенд е, стајте му
курот на тенисот. Направив 120 евра профит во првото коло и толку, еве вчера се шо замислив само голи ташаци излегоа. Одиграв само еден тикет на 5 евра да има тај брејк во мечот.
sekoj so ksmetot, jas pak na tenisov narpajv 700 eur vo 3 dena :LOL: i to ne bev vo moznost za live kakvi singloj izbegaja Nole 2 koef, Stephens 1,70, Wawrinka 1,80


Za denes Rafa 30 ili 31,Serena zema set,Del Potro i Sparta Prag fudbalot = 1.98
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Mnogu slab Rafa be.. abe fakjam 9+ gejma kaj zenite po 1.45 i go turiv rafa za da krene 2-3 stotki i ke me ebe ovoj be ccc
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.107
Поени од реакции
20.944
Се надевам дека до крајот на сезоната ќе фатам барем еднаш..... Не знам што е работата, дали јас не знам да ги изберам, или тие не знаат да изиграат :D
Дајте предлог тикет за утре, да добијам еднаш па после може ќе тргне, кој знае...
 
F

Fl. Perez

Гостин
Kolku tvrdoglav teniser e Nadal sto sekoj pat koga e povreden ne predava igra do kraj i go gubi mecot.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
F

Fl. Perez

Гостин
Zatoa u zivo ke igras protiv nego i ke lapas pari...
Da kako sega :D[DOUBLEPOST=1535756927][/DOUBLEPOST]Nekoj sto se razbira vo baseball neka mi objasni dali mi e fatena utakmicata ako do 9ti period e nereseno i vo prviot period od prodolzenije ili kako i da e tepa timot???
Yakult Swallows - Hiroshima Carp e utakmicata od Japan pobeda za gostite.
 
Последно уредено од модератор:

Kajgana Shop

На врв Bottom