Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Скроз незаинтересирани Сосиедад, не паѓаат овде 5 гола..
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Кај мене повторно Господ ми гледа во ливчето ..ме паѓа само Дортмунд чист 1 на 1.10 коефициент..белосветски шанси промашуваа Обамејанг и Кагава во првото полувреме за Апоел од еден полушут гол да дај..а ја додадов онака за да помочаниот данок..не е можно какви демонски работи ми се случуваат...Билбабо неможи да победи шестолигашка екипа,Дортмунд неможи ебаниот Апоел да го победи барем еднаш,Наполи не дадоа гол баш кога јас ги пишав да дадат гол,единствениот кикс на Шкендија му го погодив...гром да ме отепа за овие ретардирани работи што ми се случваат,тој што ме има проколнато којзнае колку клет во душата е
Ако ти е бе да ти ебам тоа топ10 тимот што го утепа од фалење пред некој месец :D
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.926
Поени од реакции
9.534
Кај мене повторно Господ ми гледа во ливчето ..ме паѓа само Дортмунд чист 1 на 1.10 коефициент..белосветски шанси промашуваа Обамејанг и Кагава во првото полувреме за Апоел од еден полушут гол да дај..а ја додадов онака за да помочаниот данок..не е можно какви демонски работи ми се случуваат...Билбабо неможи да победи шестолигашка екипа,Дортмунд неможи ебаниот Апоел да го победи барем еднаш,Наполи не дадоа гол баш кога јас ги пишав да дадат гол,единствениот кикс на Шкендија му го погодив...гром да ме отепа за овие ретардирани работи што ми се случваат,тој што ме има проколнато којзнае колку клет во душата е
Изгледа не ојт до кај него на шалтер на преглед све ми се чинит некој светец друг ти глеат во лисјата пред него
 
B

Beginner

Гостин
Реков нема да играм веке ама мора оваа недела пак ме влече ке уплатам на ситно
Челзи
Баерн
Сити ГГ3+ најсигурен тип ми стои..
СКА 1 и 6+
За 100че

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.990
Поени од реакции
35.870
Еден тикет за цел викенд ...

Сосиедад - 1
Милан - 2
Њукасл - 1Х
Монако - 1
Баерн - Х2
ПСЖ - 2

11 коеф, на 5 евра максимум.
 
Ф

Флеш

Гостин
Едно питање дечки .... Колку плата зимаат у Златна Копачка и дали имаат обуки како Моцарт(шо е мрцварење и неплатено)?Фала
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.220
Поени од реакции
108.041
Едно питање дечки .... Колку плата зимаат у Златна Копачка и дали имаат обуки како Моцарт(шо е мрцварење и неплатено)?Фала
20 илјади почетна плата, се зголемува како одминува времето.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom