Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.288
Поени од реакции
1.736
Челзи ДНБ 2
Јуве 2
ЦСКА ДНБ 2[DOUBLEPOST=1509484417][/DOUBLEPOST]Како е тргнато најлевото коло досеа ќе биди.
 
Последно уредено:

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
За утре поклон квота за дуплање..

Р. Сосиедад - Вардар 1-1 & 4+ (2,15 во Спортлајф)
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Њижни - Шолнок 1&+[DOUBLEPOST=1509546323][/DOUBLEPOST]Торино 1
 
Последно уредено:

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.041
Поени од реакции
36.423
Наполи - Сити - 1 ГГ
Тотенхем - Реал - 1 ГГ

18 коеф, на 100 ден. :)
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.865
Поени од реакции
35.654
Изгледа само јас ќе го јадам на Севиља, ГГ4+ ја имам, се друго си влезе супер, али на оваа ќе ми влезе до кај шо се мавта.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Изгледа само јас ќе го јадам на Севиља, ГГ4+ ја имам, се друго си влезе супер, али на оваа ќе ми влезе до кај шо се мавта.
Кај мене повторно Господ ми гледа во ливчето ..ме паѓа само Дортмунд чист 1 на 1.10 коефициент..белосветски шанси промашуваа Обамејанг и Кагава во првото полувреме за Апоел од еден полушут гол да дај..а ја додадов онака за да помочаниот данок..не е можно какви демонски работи ми се случуваат...Билбабо неможи да победи шестолигашка екипа,Дортмунд неможи ебаниот Апоел да го победи барем еднаш,Наполи не дадоа гол баш кога јас ги пишав да дадат гол,единствениот кикс на Шкендија му го погодив...гром да ме отепа за овие ретардирани работи што ми се случваат,тој што ме има проколнато којзнае колку клет во душата е
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.865
Поени од реакции
35.654
Кај мене повторно Господ ми гледа во ливчето ..ме паѓа само Дортмунд чист 1 на 1.10 коефициент..белосветски шанси промашуваа Обамејанг и Кагава во првото полувреме за Апоел од еден полушут гол да дај..а ја додадов онака за да помочаниот данок..не е можно какви демонски работи ми се случуваат...Билбабо неможи да победи шестолигашка екипа,Дортмунд неможи ебаниот Апоел да го победи барем еднаш,Наполи не дадоа гол баш кога јас ги пишав да дадат гол,единствениот кикс на Шкендија му го погодив...гром да ме отепа за овие ретардирани работи што ми се случваат,тој што ме има проколнато којзнае колку клет во душата е
Сочуство брат, јас таков коефициент не играм, ебаму данокот.
Јас ги погодив Тотенхем Т1 2+, Бешикташ 1х&2-5 гола од супер тип 1.9, Порто-Лајпциг ГГ, Наполи-Манчестер Сити ГГ4+ и се ебав на Севиља ГГ4+ (минатата 5-1 тепаа русите), а не планирав да играм, не сум играл одамна, али на враќање од работа се начекав со другар одеше во спортлајф и ајде и јас со него лупнав 200ки.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Сочуство брат, јас таков коефициент не играм, ебаму данокот.
Јас ги погодив Тотенхем Т1 2+, Бешикташ 1х&2-5 гола од супер тип 1.9, Порто-Лајпциг ГГ, Наполи-Манчестер Сити ГГ4+ и се ебав на Севиља ГГ4+ (минатата 5-1 тепаа русите), а не планирав да играм, не сум играл одамна, али на враќање од работа се начекав со другар одеше во спортлајф и ајде и јас со него лупнав 200ки.
Алал нека ти е за погодените ама ова се ненормални работи шо ми се случуваат во последната година дена,ќе треба тука цел реферат да пишам од невозможни работи шо ми се случија..неможам да си повервам на ова искрено дека Дортмунд не победи со Апоел дома..искрено неможам да вервам дека јас неможам 2+ утакмица да погодам а некој глатко си годи ГГ,3+ цела..едноставно немам знаење,мозокот ми е изветреан,немам идеа повеќе,џабе анализи,статистики..џабе е се..сега ќе одам утре на работа и некој ќе извади ливче 15.000 добитно а јас неможам 1.70 вкупен коефициент од три натпревари да погодам...да умрам дај боже,утре некој шлепер на улица да ме изгази и на место да почивам бидејќи ова е нешто ретардирано шо ми се случува..друга логика освен господ дека ми гледа во ливчето и намерно ми го прави ова не гледам..сите можни методи ги применив и пак и пак..ајт упичку матер
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.865
Поени од реакции
35.654
Алал нека ти е за погодените ама ова се ненормални работи шо ми се случуваат во последната година дена,ќе треба тука цел реферат да пишам од невозможни работи шо ми се случија..неможам да си повервам на ова искрено дека Дортмунд не победи со Апоел дома..искрено неможам да вервам дека јас неможам 2+ утакмица да погодам а некој глатко си годи ГГ,3+ цела..едноставно немам знаење,мозокот ми е изветреан,немам идеа повеќе,џабе анализи,статистики..џабе е се..сега ќе одам утре на работа и некој ќе извади ливче 15.000 добитно а јас неможам 1.70 вкупен коефициент од три натпревари да погодам...да умрам дај боже,утре некој шлепер на улица да ме изгази и на место да почивам бидејќи ова е нешто ретардирано шо ми се случува..друга логика освен господ дека ми гледа во ливчето и намерно ми го прави ова не гледам..сите можни методи ги применив и пак и пак..ајт упичку матер
Абе јас немам време и ретко играм последнава година, претходно си играв на маратонбет, сега и тоа ми го заебаа, а во нашиве кладилници не сакам ни да влегувам ни да играм поради мочаниот данок и маргините што ги имаат.
Пробај да не играш се што ќе ти излезе пред очи и не играј такви глупи коефициенти, не се супермени овие па 1.1, тоа не го ставам на тикет па макар и тренерот нивни да ми се јави дека ќе тепаат.
Одбери си 2-3 лиги, следи ги детално, повредени играчи, моментална форма, календар на натпревари и играј коефициенти што имаат вредност, јас најчесто играм сингл или дубл, ова денес го изиграв повеќе ко за заебанција, а да требаше да играм сингл ќе ги листав на интернет барем саат време во детали и ќе одбирав еден-два натпревари на уплата од 1000-3000 денари.
И запамети, зголемувај на уплата, не на коефициент со уфрлање на рандом натпревари ако ти требаат повеќе пари и подобро еднаш во две недели со добри информации, отколку секој викенд по 20 тикети, дури и за викенд ако сакаш да играш тикет според мене е најдобро да измешаш по 1-2 натпревари од Петок/Сабота/Недела/Понеделник за кои си најсигурен.[DOUBLEPOST=1509573916][/DOUBLEPOST]
За утре поклон квота за дуплање..

Р. Сосиедад - Вардар 1-1 & 4+ (2,15 во Спортлајф)
два коеф на рамното беше околу 18часот, знам кај другаров ја видов на тикет ја имаше играно
Атлетик Билбао ГГ мене ми мириса, таа има 2.1 за ГГ
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom